Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Tentations Paloma Picasso dla kobiet

Tentations Paloma Picasso dla kobiet

cynamonowy
Tentations Paloma Picasso dla kobiet Zdjęcia Tentations Paloma Picasso dla kobiet Zdjęcia

Tentations marki Paloma Picasso to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Tentations został wydany w 1996 roku. Tentations stworzyli Max Gavarry i Sophia Grojsman. Nutami głowy są kwiat pomarańczy, pieprz, brzoskwinia, bergamotka i wódka; nutami serca są przyprawy, goździk (roślina), cynamon, orchidea, jaśmin i róża; nutami bazy są labdanum, drzewo sandałowe, fasolka tonka, piżmo, benzoes, kadzidło, cedr i mirra.

Kwiat pomarańczy Pieprz Brzoskwinia Bergamotka Wódka

Przyprawy Goździk (roślina) Cynamon Orchidea Jaśmin Róża

Labdanum Drzewo sandałowe Fasolka tonka Piżmo Benzoes Kadzidło Cedr Mirra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tentations by Paloma Picasso.

Gold Flowers

Tentations Recenzje Perfum

Roma
Roma

Nuty - zacne, ale... nie czuje nic fajnego, (bo i) nic osobistego...
Tentations to delikatny, subtelny zapach, ale calkiem jakby nie byl stworzony dla realnej kobiety, a juz bynajmniej nie dla tej oczekujacej burzy zmyslow. Nie znalazlam nawet lekkiego powiewu sensualnosci. Nul, nic a nic.
Czuje na poczatku gozdziki, nie kwiaty jednak, jak w opisie, a przyprawe. Dalej jest totalna pustka, naprawde nic, co by sie wyroznialo, co by poruszalo. Chyba zwariowalam, przeciez nuty sa tu naprawde swietne, pomijajac juz wodke, jest przeciez labdanum, kadzidlo i wiele ukochanych przeze mnie zywic, mirra zwlaszcza...
I nic mnie (tu) nie rusza...
Testuje te wode kolejny juz raz, w duzych odstepach czasu. Kompozycja jest praktycznie niezmienna... Widocznie perfumy te nie sa w moim stylu, nie dla mnie, ja wiem, one pieknieja, jak mina te gozdziki nieprzytulne, rzezkie, ale ilez mozna czekac... zreszta wyczuwam je ciagle. To oczekiwanie, bezskuteczne przeciez, calkiem jak w Champagne (Yvresse) te spokojne, melancholijno - flegmatyczne klimaty nie sa dla mnie - choleryka.
Tentations jest calkiem aseksualne, a wiec dla mnie zupelnie nieprzydatne. To zapach zakonnicy, tudziez matki, zapach swiatobliwy, ze tak brzydko powiem, jasne i przestrzenne, zrownowazone, spokojne... cisza, nuda, nic sie nie dzieje... az ma sie ochote wyjsc;-) A ja, choc matka jestem, to jednak nie spokojna, nie dostojna, wcale nie zdystansowana... Kobieta (po prostu) taka z krwi i kosci, z trzewiami, z sercem, z pragnieniami, bo krew we mnie, nie woda...
Te perfumy przypominaja mi troche charakterem Cafe-Cafe Cafe Parfums i przyznam, ze wole wlasnie to pachnidlo, jako bardziej ludzkie wlasnie, z dymkiem, z szampanem, z lemoniada ciastkami ze starej kawiarenki:-)
Dzielo Palomy tym razem nie podoba mi sie.
Przetestuje je jeszcze, oczywiscie, gdy bede miala okazje:-)

dianthus
dianthus

Bardzo dobre porównanie do nalewki i to naprawdę bardzo słodkiej :)

W pierwszej minucie wyskakuje nutka świeżości porównywalna do zapachu niezwykle dojrzałego złocisto-czerwonego jabłka. Momentalnie galopować zaczynają dalsze nuty: miodowa słodycz, przyprawy, cynamon i wkracza powoli kadzidło uspokajające słodkie towarzystwo. Mija 5 minut i do kadzidła dołączają żywice, gęsta, ale nie dusząca słodycz trwa w tle. Taka postać pachnidła utrzymuje się na mnie przez następne godziny, pulsując na zmianę wytrawnym i słodkim obliczem. Gdyby złota pani z plakatu reklamowego Alien TM była jeszcze nie przypisana do zapachu, tak bym właśnie widziała personifikację Tentations.

Kompozycja upojna i do zakochania. Trwałość kilkugodzinna.

Lady Mitsouko
Lady Mitsouko

Pachną jak słodka ziołowa nalewka z mnóstwiem orientalnych przypraw! Powąchałam i odleciałam ;)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paloma Picasso Tentations, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paloma Picasso Tentations, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tentations marki Paloma Picasso. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tentations marki Paloma Picasso reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain L'Heure Bleue Guerlain Samsara Eau de Parfum Givenchy Organza Rochas Alchimie Paco Rabanne XS Pour Elle Avon Casbah Torrente L`Or de Torrente Jean Paul Gaultier Classique Lancome Tresor Christian Lacroix Christian Lacroix Serge Lutens La Fille de Berlin Priscilla Presley Moments Guerlain Samsara Eau de Toilette Eisenberg J'ose Guerlain Shalimar Chanel Coco Eau de Parfum Yves Saint Laurent In Love Again Joop! Joop! Le Bain Giorgio Armani Mania Parfum d`Empire Aziyade