Marki » N-Q » szyprowe « Grupy

Mon Parfum Paloma Picasso dla kobiet

Mon Parfum Paloma Picasso dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 2

Mon Parfum marki Paloma Picasso to szyprowe perfumy dla kobiet. Mon Parfum został wydany w 1985 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Creations Aromatiques. Nutami głowy są hiacynt, ylang-ylang, bergamotka, dzięgiel, róża i cytryna; nutami serca są mimoza, kolendra, jaśmin i róża; nutami bazy są miód, irys, drzewo sandałowe, ambra, paczula, piżmo i mech dębowy.

Hiacynt Ylang-ylang Bergamotka Dzięgiel Róża Cytryna

Mimoza Kolendra Jaśmin Róża

Miód Irys Drzewo sandałowe Ambra Paczula Piżmo mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mon Parfum by Paloma Picasso.

Mon Parfum Recenzje Perfum

Mon Parfum by Paloma Picasso 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paloma Picasso Mon Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paloma Picasso Mon Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mon Parfum marki Paloma Picasso. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mon Parfum marki Paloma Picasso reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Eau D`Italie Eau D'Italie Mauboussin Emotion Divine Ormonde Jayne Ormonde Man Liz Claiborne Claiborne for Men Lancome Sagamore Revillon French Line Ayala Moriel Grin D.S. & Durga M'Head Reds Atkinsons English Lavender Parfums Bleu English Blazer Avon True Force Amouage The Library Collection Opus I