Marki » N-Q » orientalne « Grupy

Minotaure Paloma Picasso dla mężczyzn

Minotaure Paloma Picasso dla mężczyzn

Mam: 11 Miałem: 8 Chcę: 6 Ukochany zapach: 1

Minotaure Paloma Picasso dla mężczyzn Zdjęcia Minotaure Paloma Picasso dla mężczyzn Zdjęcia

Minotaure marki Paloma Picasso to orientalne perfumy dla mężczyzn. Minotaure został wydany w 1992 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michel Almairac. Nutami głowy są aldehydy, kolendra, estragon, nuty owocowe, galbanum i bergamotka; nutami serca są jaśmin, konwalia, róża i geranium; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, ambra, piżmo, wanilia i cedr.

Aldehydy Kolendra Estragon Nuty owocowe Galbanum Bergamotka

Jaśmin Konwalia Róża Geranium

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra Piżmo Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Minotaure by Paloma Picasso.

Minotaure Recenzje Perfum

Jan Kos
Jan Kos

Moim zdaniem wspaniały

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paloma Picasso Minotaure, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paloma Picasso Minotaure, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Minotaure marki Paloma Picasso. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Minotaure marki Paloma Picasso reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Chanel Egoiste Platinum Hermes Terre d'Hermes Kenzo Kenzo pour Homme Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Christian Dior Dior Homme Intense Hugo Boss Baldessarini Loewe Loewe 7 Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Burberry London for Men Lalique Hommage a L'Homme Isabey Isabey L'ambre de Carthage Gucci Gucci Pour Homme II Valentino Valentino Uomo Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Homme Thierry Mugler A*Men Bvlgari Bvlgari Man In Black Lubin Idole Eau de Parfum Christian Dior Dior Homme Intense Rochas Rochas Man