Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Palmers Woman Palmers dla kobiet

Palmers Woman Palmers dla kobiet

tropikalny

Palmers Woman marki Palmers to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Palmers Woman został wydany w 2001 roku. Nutami głowy są brzoskwinia, czarna porzeczka i mango; nutami serca są jaśmin, róża i konwalia; nutami bazy są nuty drzewne, wanilia i piżmo.

Brzoskwinia Czarna porzeczka Mango

Jaśmin Róża Konwalia

Nuty drzewne Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Palmers Woman by Palmers.

Palmers Woman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Palmers Palmers Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Palmers Palmers Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Palmers Woman marki Palmers. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Palmers Woman marki Palmers reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Tutti Kiwi Jil Sander Sun Delight Cartier Delices De Cartier Eau de Parfum L`Artisan Parfumeur Mure et Musc Cologne Crazylibellule and the Poppies L`Olfactive 122 Jessica McClintock Silk Ribbons Benefit B Spot Replay Replay Your Fragrance! for Her Fiorucci Pin Up I M Juicy Des Filles a la Vanille Je T'aime Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Love Sabon Shir (Lily)