Marki » N-Q » drzewno - przyprawowe « Grupy

Lab Pal Zileri dla mężczyzn

Lab Pal Zileri dla mężczyzn

żółtych kwiatów

Lab marki Pal Zileri to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Lab został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są mandarynka i bergamotka; nutami serca są cyklamen, jaśmin i ylang-ylang; nutami bazy są ambra, piżmo, drzewo gwajakowe i cedr.

Mandarynka Bergamotka

Cyklamen Jaśmin Ylang-ylang

Ambra Piżmo Drzewo gwajakowe Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lab by Pal Zileri.

Lab Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pal Zileri Lab, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pal Zileri Lab, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lab marki Pal Zileri. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lab marki Pal Zileri reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Mustang Mustang Esprit Life by Esprit Men La Perla Touch Grigio Perla Van Gils Strictly for Men Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds He Limited Edition Lisa Hoffman Japanese Agarwood CB I Hate Perfume Patchouli Empire Diane von Furstenberg D Otto Kern Egoluxe Masculin Issey Miyake L’Eau d’Issey Pour Homme Noir Absolu Nicolai Parfumeur Createur Vetyver Smell Bent Dr. Dreidel