Marki » N-Q » orientalno - przyprawowe « Grupy

Collezione Privata Cashmere E Ambra Pal Zileri dla mężczyzn

Collezione Privata Cashmere E Ambra Pal Zileri dla mężczyzn

tytoniowy
Collezione Privata Cashmere E Ambra Pal Zileri dla mężczyzn Zdjęcia Collezione Privata Cashmere E Ambra Pal Zileri dla mężczyzn Zdjęcia

Collezione Privata Cashmere E Ambra marki Pal Zileri to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Collezione Privata Cashmere E Ambra został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są szafran, bergamotka i pomarańcza; nutami serca są jaśmin, gałka muszkatołowa, goździk (przyprawa) i imbir; nutami bazy są wetyweria, paczula, ambra i tytoń.

Szafran Bergamotka Pomarańcza

Jaśmin Gałka muszkatołowa Goździk (przyprawa) Imbir

Wetyweria Paczula Ambra Tytoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Collezione Privata Cashmere E Ambra by Pal Zileri.

Collezione Privata Cashmere E Ambra Recenzje Perfum

Arsenicum
Arsenicum

Nowoczesne, dobrze zmieszane perfumy. Nie czuć w nich ani grama naturalnych składników, to taka martwa kompozycja z przyszłości. Nosi się ją bardzo dobrze, jest nienachalna, idealna na ciepłe dni, zwłaszcza dla miłośników nieco słodszych, cięższych pachnideł. Dla mnie bomba! Cena niewielka, flakon ładny, a sam zapach... trudno go jednoznacznie określić, gdyż jest pozornie wtórny, a jednak unikalny. Czemu tak sądzę? Na początku dodam, że bardzo rzadko czytam opisy producentów, zatem tym wpisem może strzelę sobie w kolano - ale co mi tam. Nazwa przywodzi mi na myśl wielką trójkę współczesnego perfumiarstwa - Cashmeran (Cashmere), Ambroxan (Ambra) i ISO (E) Super. Wiem jak pachnie Ambroxan, wiem, że tu jest. Wiem, jak pachnie ISO - wiem, że tu jest. Nie do końca wiem, jak pachnie Cashmeran, jednak jeśli jest tu ISO i Ambroxan, a wiem, że w tym zapachu siedzi coś jeszcze, to musi być właśnie Cashmeran. I tu właśnie spoczywa rozwiązanie zagadki "unikalnej wtórności" - zapach jest skomponowany z bardzo pospolitych składników, które znajdziemy w prawie każdych perfumach, jednak sposób ich splecenia daje świetne, nowe wrażenie.

Pięć godzin trwałości, doskonała, nienachalna projekcja, do tego powiew ciepłej, miękkiej świeżości.

Oczywiście można się tu doszukać molekuł owocowo-słodko-przyprawowych, jednak to popularne syntetyki stanowią trzon Cashmere E Ambra.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pal Zileri Collezione Privata Cashmere E Ambra, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pal Zileri Collezione Privata Cashmere E Ambra, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Collezione Privata Cashmere E Ambra marki Pal Zileri. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Collezione Privata Cashmere E Ambra marki Pal Zileri reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Laura Biagiotti Roma per Uomo Guerlain Shalimar Guess Guess By Marciano Lolita Lempicka Illusions Noires Au Masculin Eau de Minuit Christian Dior Fahrenheit Bourjois Soir de Paris (Evening in Paris) Miraculum Pani Walewska Noir Lanvin Rumeur Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel Montale Full Incense Serge Lutens Santal Majuscule Parfum d`Empire Wazamba Tom Ford Grey Vetiver Joop! Joop! Femme Viktor&Rolf Spicebomb ScentStory 24 Gold Lubin Idole Eau de Parfum M. Micallef Gaiac Van Cleef & Arpels Midnight in Paris Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca