Marki » N-Q » aromatyczne « Grupy

XS Pour Homme Sensual Summer Paco Rabanne dla mężczyzn

XS Pour Homme Sensual Summer Paco Rabanne dla mężczyzn

Mam: 3

XS Pour Homme Sensual Summer marki Paco Rabanne to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. XS Pour Homme Sensual Summer został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są jałowiec, mięta, bergamotka i kardamon; nutami serca są geranium bourbon, nasturcja i zielony lotos; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i białe piżmo.

Jałowiec Mięta Bergamotka Kardamon

Geranium bourbon Nasturcja Zielony lotos

Drzewo sandałowe Ambra Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about XS Pour Homme Sensual Summer by Paco Rabanne.

XS Pour Homme Sensual Summer Recenzje Perfum

Kokos ;)
Kokos ;)

Muszę przyznać że ten letni flankier klasycznego XS pozytywnie mnie zaskoczył. Wiem może dla niektórych to chemiczne nudne perfumy ale zarówno ja jak i otoczenie uważamy inaczej. Co prawda nie są założone z najlepszych jakościowo naturalnych składników ale na pewno nie są syntetyczne i zalatujące tanią chemią. Są po prostu proste i przyjemne. Składników nie jest wiele ale bardzo ładnie ze sobą współgrają. Przewodnikiem w tej kompozycji jest delikatne kremowe drzewo sandałowe. Nie jest ono ani zbyt słodkie anie zbyt pudrowe. Łączy się ono z przyjemnym ziołowym akordem jałowca oraz kwiatem geranium. Całość osiada na ciepłej ambrowo-piżmowej bazie. Reszta nut jedynie dopełnia główne akordy i nadaje miłego tła.

Jest to na prawdę niezła propozycja na upalne dni. Nie dusi i jest dobrze na sobie wyczuwalny. Zdecydowanie wolę to niż popularne do znudzenia cytrusowe soczki :)

MrGwyn
MrGwyn

Oj, skromnie! Bardzo niski lot.
Tą letnią edycję doskonale streszcza jeden z żeli pod prysznic. Żeli Avonu. Nawet przyjemnie, ale cieniutko. Za mało, by dać z siebie trochę więcej entuzjazmu.
Początkowy kardamon wita kolejno jałowiec wirginijski i sandałowca, łagodną bergamotkę, piżmo i amber. Kolejna typowo męska mieszanka, ale tym razem znana mi spod prysznica, co czyni te perfumy dość niekomfortowymi do noszenia, jak dla mnie, bo co to za perfumy, które pachną jak woda z rozpuszczonym i nieźle rozcieńczonym płynem do kąpieli?
Kompozycja blada jak flakon, do którego ją wlano.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paco Rabanne XS Pour Homme Sensual Summer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paco Rabanne XS Pour Homme Sensual Summer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum XS Pour Homme Sensual Summer marki Paco Rabanne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu XS Pour Homme Sensual Summer marki Paco Rabanne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Pierre Cardin Revelation Gucci Gucci pour Homme Yves Saint Laurent M7 Basile Basile Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Eau de Parfum Rasasi Rasha Miraculum Brutal Classic Oriflame Architect Christian Dior Fahrenheit Gres Cabochard Estée Lauder Youth-Dew Guerlain Vetiver Madonna Truth or Dare Thierry Mugler A*Men Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin L`Occitane en Provence Eau des Baux Oriflame M by Marcel Marongiu Comme des Garcons Black Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Chanel Egoiste