Marki » N-Q » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

XS Paco Rabanne dla mężczyzn

XS Paco Rabanne dla mężczyzn

XS Paco Rabanne dla mężczyzn Filmy
XS Paco Rabanne dla mężczyzn Zdjęcia XS Paco Rabanne dla mężczyzn Zdjęcia XS Paco Rabanne dla mężczyzn Zdjęcia XS Paco Rabanne dla mężczyzn Zdjęcia XS Paco Rabanne dla mężczyzn Zdjęcia XS Paco Rabanne dla mężczyzn Zdjęcia XS Paco Rabanne dla mężczyzn Zdjęcia

XS marki Paco Rabanne to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla mężczyzn. XS został wydany w 1994 roku. XS stworzyli Rosendo Mateu i Gerard Anthony. Nutami głowy są rozmaryn, mandarynka, estragon, mięta, bergamotka i cytryna; nutami serca są kolendra, jałowiec, szałwia, geranium bourbon i brazylijskie drzewo różane; nutami bazy są ambra, paczula, drzewo sandałowe, piżmo, wanilia, mech dębowy i cedr.

Rozmaryn Mandarynka Estragon Mięta Bergamotka Cytryna

Kolendra Jałowiec Szałwia Geranium bourbon Brazylijskie drzewo różane

Ambra Paczula Drzewo sandałowe Piżmo Wanilia mech dębowy Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about XS by Paco Rabanne.

Himalaya
Acqua Essenziale Colonia
Herrera For Men

XS Recenzje Perfum

Kokos ;)
Kokos ;)

Paco Rabanne XS, czyli stary zapomniany klasyk, w cieniu polityki marki.

Niestety Paco Rabanne samo strzeliło sobie w stopę z tymi znakomitymi perfumami, obecnie na potęgę promując Invictusy, One Miliony i Olympea. Nie mam nic do powyższych wypustów, ba - złotą sztabkę na prawdę lubię, jednak głośny szum w w okół nich przyćmił dawną świetność marki. Do tamtych lat świetności zalicza się właśnie powyższy bohater.

Do testów zachęcił mnie stojący w perfumerii, ładnie z gustem zrobiony flakon, jakież było moje zaskoczenie wąchając nadgarstek, że taka marka, zrobiła TAKIE perfumy. Ubolewam jedynie nad faktem że testowałem jeszcze ciepły flakon z drugiej połowy 2015 roku, ale o tym później.

Całość otwiera się niezwykle świeżo, wyraźnie kolońsko-foguere. Początkowa lekko cytrusowa świeżość, szybko ustępuje pięknemu akordowi drzewno ziołowemu. Czuć całe multum leśnych ziół, oraz delikatnych drzewnych akcentów, jest nieco gorzkawo, trochę wytrawnie i chłodno, ale jednocześnie bardzo soczyście. Pozorna ciężkawa drzewna nuta, została w bardzo fajny sposób odświeżona miętą i limonką. Co ciekawe, to zapach, który o wiele wyraźniej i lepiej pachnie w wysokich temperaturach. Idealny na coraz to upalniejsze lata. Nic nie poradzę na to że uwielbiam takie świeżo drzewne zapachy, trochę już nie dzisiejsze. Chanel Platinum Egoiste, Terre d'Hermes, Eau de Grey Flannel - teraz również Paco Rabanne XS. Mają w sobie to coś, czego od obecnych pozycji trudno oczekiwać. Mają duszę i charakter a nie tylko ' odjechaną w deche ' aktorkę w reklamie. Co do daty produkcji flakonu, myślę a właściwie jestem pewien że zapach musiał mieć reformulację. Przy 6 strzałach z bardzo wydajnego atomizera, projekcji nie było prawie wcale, zaś całość nie grzeszyła trwałością. Na lato, chyba zapoluje na jakiś kilku letni flakon, gdyż kompozycja to prawdziwe dzieło sztuki.

Roq
Roq

Klasyka. Niegdyś ogromnie popularny, teraz jakby zapomniany ten XS, dlatego kupiłem w zasadzie tylko dla urodziwego flakonu, bo nie spodziewałem się żadnego zapachowego cuda i nie zawiodłem się. Żadne cudo.
Ale nie znaczy to, że jest to zapach kiepski. O nie... Na tle zapachowej mizerii, XS coraz odważniej wypina pierś i dopiero teraz doceniam jego walory. Chyba w zamyśle autorów, miał być solidnym, codziennym zapachem i w tej roli spełnia się doskonale.
Wąchając kolejne zapachowe "ścierwa" w perfumeriach, a potem zanurzając nos w XS, czuć, że kiedyś perfumiarstwem zajmowali się profesjonaliści, a nie banda gówniarzy po marketingu, których zadaniem jest wmawianie panu Kowalskiemu, że te szczochy które właśnie kupił, zrobią z niego "mężczyznę, który nie musi sobie niczego udowadniać"...
A Paco XS to po prostu solidnie skonstruowana woda.
Czuć doskonałą harmonię i stonowaną elegancję, przy zachowaniu sporej uniwersalności. No i ten zaje... flakon. Taki mrymraśny i idealnie układający się w bagażu podróżnym.
W każdym razie, zapomniany przeze mnie XS pnie się w górę w moim rankingu ulubionych zapachów, i choć pewnie nigdy nie dotrze do pierwszej piątki, to dożywotnie miejsce na mojej półce ma zapewnione...

vertigo
vertigo

Taki niepozorny ten XS. Niby nie ma w nim nic szczególnego. Ale coś sprawia, że chciałabym ten zapach czuć na mężczyznach, zamiast niektórych najnowszych premier ...

XS cechuje bardzo dobre wyważenie, które bardzo cenię. Nie chodzi tylko o harmonię nut - również o charakter. Po prostu uwielbiam tą cechę, która sprawia, że zapach kojarzy mi się z równowagą, stabilizacją - pasuje do mężczyzny, który WIE. To samo znajduję np. w Lanvin L'Homme i Davidoff Good Life. To ma na pewno związek z czasem powstania, taki atrybut lat 90'.
XS jest uniwersalny, pasuje zarówno do pracy, może nawet do garnituru, i na rodzinny weekend. Może na imprezę projekcja byłaby za mała.
Ma w sobie dużo klasy.
Jest jednocześnie dyskretny i zmysłowy. Jak dojrzały mężczyzna świadomy siebie.

Niezgodnie z nazwą, XS to nie nadmiar wrażeń zapachowych (excess). Początek to łaskoczące cytrusy. Serce jest drzewne, lekko ziołowe i delikatnie pikantne, zielonkawe. Nuty drzewne i lekko ziemiste przewijają się zresztą przez cały czas jego trwania. W bazie ujawnia się dodatkowo ciepłe, przytulne piżmo. Wszystkie składniki pozostają w zgodzie, nikt tu na nikogo nie wrzeszczy ani się nie wywyższa.
Bardzo dobry stosunek jakość / cena.

Świetny zapach!

39.58 USD
Paco Rabanne XS Black eau de toilette for men 3.3 oz
Paco Rabanne XS Black eau de toilette for men 3.3 oz
42.89 USD
Paco Rabanne XS pour Homme Gift Set II. Eau De Toilette 3,4 oz Deodorant Stick 2,5 oz
43.64 USD
51.19 USD
Paco Rabanne XS Black Gift Set V. Eau De Toilette 3,4 oz Deodorant Stick 2,5 oz
Paco Rabanne XS Black Gift Set V. Eau De Toilette 3,4 oz Deodorant Stick 2,5 oz
58.19 USD
Paco Rabanne XS Black Gift Set III. Eau De Toilette 3,4 oz Deodorant Spray 5,1 oz
StrawberryNET.com
Gift Set 3.3oz
88.50 USD
Paco Rabanne XS Excess Coffret Eau De Toilette Spray 100ml 3.3oz Deodorant Stick 75ml 2.2oz 2pcs

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paco Rabanne XS, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paco Rabanne XS, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum XS marki Paco Rabanne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu XS marki Paco Rabanne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Yves Saint Laurent L'Homme Christian Dior Fahrenheit Carolina Herrera 212 Men Calvin Klein Obsession for Men Yves Saint Laurent Kouros Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Chanel Allure Homme Sport Versace Versace Man Ralph Lauren Polo Chanel Egoiste Platinum Dolce&Gabbana D&G Kenzo Kenzo pour Homme Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Hermes Voyage d`Hermes Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Cacharel Cacharel Pour Homme Christian Dior Dior Homme Intense Bentley Bentley for Men Intense Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme