Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Miałem: 1

lekko korzenny
żółtych kwiatów
Ultraviolet Summer Pop Paco Rabanne dla kobiet Filmy
Ultraviolet Summer Pop Paco Rabanne dla kobiet Zdjęcia Ultraviolet Summer Pop Paco Rabanne dla kobiet Zdjęcia

Ultraviolet Summer Pop marki Paco Rabanne to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Ultraviolet Summer Pop został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są różowy pieprz i różowy grejpfrut; nutami serca są morela, słonecznik i osmantus; nutami bazy są drzewo sandałowe i wanilia.

Różowy pieprz Różowy grejpfrut

Morela Słonecznik Osmantus

Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ultraviolet Summer Pop by Paco Rabanne.

Ultraviolet Summer Pop Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paco Rabanne Ultraviolet Summer Pop, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paco Rabanne Ultraviolet Summer Pop, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ultraviolet Summer Pop marki Paco Rabanne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ultraviolet Summer Pop marki Paco Rabanne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Boucheron Jaipur Versace Bright Crystal Juicy Couture Juicy Girl Liz Claiborne Curve Kicks Hilary Duff Wrapped With Love Tous Baby Gres Pastel de Gres Givenchy Be Givenchy Perry Ellis Perry Ellis for Women Victoria`s Secret Very Sexy Now The Beauty of Brazil Michel Germain Sexual Star Lanvin Jeanne La Rose