Marki » N-Q » orientalno - przyprawowe « Grupy

Ultraviolet Metal Beach Paco Rabanne dla kobiet

Ultraviolet Metal Beach Paco Rabanne dla kobiet

wodny

Ultraviolet Metal Beach marki Paco Rabanne to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Ultraviolet Metal Beach został wydany w 2001 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Cavallier. Nutami głowy są pieprz, imbir, pomarańczowa papryka i papryczka pimento; nutami serca są cyklamen, osmantus i lilia wodna; nutami bazy są ambra, wanilia i białe piżmo.

Pieprz Imbir Pomarańczowa papryka Papryczka pimento

Cyklamen Osmantus Lilia wodna

Ambra Wanilia Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ultraviolet Metal Beach by Paco Rabanne.

Ultraviolet Metal Beach Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paco Rabanne Ultraviolet Metal Beach, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paco Rabanne Ultraviolet Metal Beach, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ultraviolet Metal Beach marki Paco Rabanne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ultraviolet Metal Beach marki Paco Rabanne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Boucheron Jaipur Homme Estée Lauder Youth-Dew Hugo Boss Hugo Dark Blue Montblanc Presence Aftelier Cacao Hilary Duff With Love Penhaligon`s Malabah Satellite Padparadscha L`Artisan Parfumeur Navegar Lorenzo Villoresi Piper Nigrum Fred Hayman Touch for Men Avon Christian Lacroix Absynthe for Him