Marki » N-Q » drzewno - aromatyczne « Grupy

Ultraviolet Man Summer Pop Paco Rabanne dla mężczyzn

morski
Ultraviolet Man Summer Pop Paco Rabanne dla mężczyzn Filmy
Ultraviolet Man Summer Pop Paco Rabanne dla mężczyzn Zdjęcia

Ultraviolet Man Summer Pop marki Paco Rabanne to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Ultraviolet Man Summer Pop został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są nuty zielone, nuty morskie i zielona papryka; nutami serca są grejpfrut i cedr; nutami bazy są ambra i mech dębowy.

Nuty zielone Nuty morskie Zielona papryka

Grejpfrut Cedr

Ambra Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ultraviolet Man Summer Pop by Paco Rabanne.

Ultraviolet Man Summer Pop Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paco Rabanne Ultraviolet Man Summer Pop, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paco Rabanne Ultraviolet Man Summer Pop, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ultraviolet Man Summer Pop marki Paco Rabanne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ultraviolet Man Summer Pop marki Paco Rabanne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
L`Artisan Parfumeur Premier Figuier Extreme Jil Sander Jil Sander Scent 79 Man Pierre Cardin Pierre Cardin pour Homme Cattier Eau Champetre Ermenegildo Zegna Acqua d`Estate Essenza di Zegna Rocawear 9IX Etat Libre d`Orange Antiheros Pacsun Vurt Red Voluspa Linden Blond Tabac Calvin Klein Eternity Summer for Men 2010 Ralph Lauren Big Pony 4 Adidas Adidas Moves Pulse Him