Marki » N-Q » aromatyczne « Grupy

Ultraviolet Liquid Metal for Men Paco Rabanne dla mężczyzn

Ultraviolet Liquid Metal for Men Paco Rabanne dla mężczyzn

Ultraviolet Liquid Metal for Men Paco Rabanne dla mężczyzn Zdjęcia

Ultraviolet Liquid Metal for Men marki Paco Rabanne to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Ultraviolet Liquid Metal for Men został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są mandarynka i mięta; nutą serca jest kolendra; nutami bazy są ambra i piżmo.

Mandarynka Mięta

Kolendra

Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ultraviolet Liquid Metal for Men by Paco Rabanne.

Ultraviolet Liquid Metal for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Metal for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Metal for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ultraviolet Liquid Metal for Men marki Paco Rabanne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ultraviolet Liquid Metal for Men marki Paco Rabanne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Puma Puma I`m Going Man Perry Ellis Portfolio Green for Men Collistar Benessere Notte Riva L`Altra Follia Gap Gap Blue No.655 For Him Lavanila Laboratories Vanilla Lavender Acqua di Parma Blu Mediterraneo Fogile di Basilico L`Occitane en Provence Organic Certified Lavender Fragrance DSH Perfumes Blue-Green : Arnica (Natural) Frank Los Angeles Frank No.2 Demeter Fragrance Rye Bread Michel Germain Tattoo