Marki » N-Q » aromatyczne « Grupy

Ultraviolet Liquid Metal for Men Paco Rabanne dla mężczyzn

Ultraviolet Liquid Metal for Men Paco Rabanne dla mężczyzn

Ultraviolet Liquid Metal for Men Paco Rabanne dla mężczyzn Zdjęcia

Ultraviolet Liquid Metal for Men marki Paco Rabanne to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Ultraviolet Liquid Metal for Men został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są mandarynka i mięta; nutą serca jest kolendra; nutami bazy są ambra i piżmo.

Mandarynka Mięta

Kolendra

Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ultraviolet Liquid Metal for Men by Paco Rabanne.

Ultraviolet Liquid Metal for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Metal for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Metal for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ultraviolet Liquid Metal for Men marki Paco Rabanne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ultraviolet Liquid Metal for Men marki Paco Rabanne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Alfred Dunhill Dunhill Pure Benetton Benetton White Night Man Mary Kay Domain Van Heusen Van Heusen Cattier Tonissima Penhaligon`s Lavandula Creative Universe Beth Terry Vita DSH Perfumes Cyan Ralph Lauren Polo Red White & Blue Parfums Berdoues Lavandula Vera Ann Taylor Chic Demeter Fragrance Rye Bread