Marki » N-Q » drzewno - aromatyczne « Grupy

Ultraviolet Fluoressence for Men Paco Rabanne dla mężczyzn

Ultraviolet Fluoressence for Men Paco Rabanne dla mężczyzn

lekko korzenny

Ultraviolet Fluoressence for Men marki Paco Rabanne to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Ultraviolet Fluoressence for Men został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są anyż gwiazdkowaty i mięta; nutami serca są kolendra i grejpfrut; nutami bazy są mech dębowy i ambra.

Anyż gwiazdkowaty Mięta

Kolendra Grejpfrut

Mech dębowy Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ultraviolet Fluoressence for Men by Paco Rabanne.

Ultraviolet Fluoressence for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paco Rabanne Ultraviolet Fluoressence for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paco Rabanne Ultraviolet Fluoressence for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ultraviolet Fluoressence for Men marki Paco Rabanne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ultraviolet Fluoressence for Men marki Paco Rabanne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Fragonard Vetyver Christian Dior Fahrenheit Summer 2007 Perfumer`s Workshop Samba Heat Men Hugo Boss Hugo XY Summer Edition Olivier Durbano Jade Pacifica Avalon Juniper Azzaro Pure Vetiver Laura Biagiotti Mistero di Roma Uomo Parfums Berdoues 1902 Tonique Davidoff Champion Sinfonia di Note Bouquet de Bois Jeanne Arthes Rocky Man