Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Ultraviolet Colours of Summer Paco Rabanne dla kobiet

Ultraviolet Colours of Summer Paco Rabanne dla kobiet

lekko korzenny
Ultraviolet Colours of Summer Paco Rabanne dla kobiet Zdjęcia Ultraviolet Colours of Summer Paco Rabanne dla kobiet Zdjęcia

Ultraviolet Colours of Summer marki Paco Rabanne to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Ultraviolet Colours of Summer został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są grejpfrut i różowy pieprz; nutą serca jest osmantus; nutami bazy są drzewo sandałowe i wanilia.

Grejpfrut Różowy pieprz

Osmantus

Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ultraviolet Colours of Summer by Paco Rabanne.

Ultraviolet Colours of Summer Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paco Rabanne Ultraviolet Colours of Summer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paco Rabanne Ultraviolet Colours of Summer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ultraviolet Colours of Summer marki Paco Rabanne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ultraviolet Colours of Summer marki Paco Rabanne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Clinique Clinique Happy Glimmering Carolina Herrera 212 Splash for Women Hugo Boss Hugo XX Puma Puma I`m Going Woman Lancetti Etre Special Edition Love Passport Love Passport Avon Pur Blanca Blush Marks and Spencer Per Una Eau de Toilette Limited Edition Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Gold Edition So...? So...? Wild Police Police Passion Love & Toast Sugar Grapefruit