Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Ultraviolet Aurore Borealis Edition Paco Rabanne dla kobiet

Ultraviolet Aurore Borealis Edition Paco Rabanne dla kobiet

Ultraviolet Aurore Borealis Edition Paco Rabanne dla kobiet Zdjęcia

Ultraviolet Aurore Borealis Edition marki Paco Rabanne to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Ultraviolet Aurore Borealis Edition został wydany w 2004 roku. Nutę głowy stanowi pieprz; nutą serca jest osmantus; nutami bazy są ambra i wanilia.

Pieprz

Osmantus

Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ultraviolet Aurore Borealis Edition by Paco Rabanne.

Ultraviolet Aurore Borealis Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paco Rabanne Ultraviolet Aurore Borealis Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paco Rabanne Ultraviolet Aurore Borealis Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ultraviolet Aurore Borealis Edition marki Paco Rabanne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ultraviolet Aurore Borealis Edition marki Paco Rabanne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Aromadisiac for Her Prince Matchabelli Ginger Lotus Burberry Burberry Brit Gold Jeanne Arthes Luxure Shiseido Zen Concentrated Montale Crystal Flowers Air-Val International Minnie Mouse Matthew Williamson Matthew Williamson Alviero Martini Geo Donna Avon Tomorrow Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme Annayake Miyabi Woman