Marki » N-Q » szyprowo - owocowe « Grupy

Ultraviolet Aquatic Plastic Paco Rabanne dla kobiet

Ultraviolet Aquatic Plastic Paco Rabanne dla kobiet

Ultraviolet Aquatic Plastic Paco Rabanne dla kobiet Zdjęcia

Ultraviolet Aquatic Plastic marki Paco Rabanne to szyprowo - owocowe perfumy dla kobiet. Ultraviolet Aquatic Plastic został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Cavallier. Nutami głowy są kwiat pomarańczy i papryczka pimento; nutami serca są piwonia i osmantus; nutami bazy są jeżyna, piżmo i malina.

Kwiat pomarańczy Papryczka pimento

Piwonia Osmantus

Jeżyna Piżmo Malina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ultraviolet Aquatic Plastic by Paco Rabanne.

Ultraviolet Aquatic Plastic Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paco Rabanne Ultraviolet Aquatic Plastic, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paco Rabanne Ultraviolet Aquatic Plastic, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ultraviolet Aquatic Plastic marki Paco Rabanne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ultraviolet Aquatic Plastic marki Paco Rabanne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - owocowe
Yves Saint Laurent Y Yves Saint Laurent Yvresse (Champagne) Christian Dior Miss Dior Cherie Montana Parfum d`Elle Montale Chypre - Fruite Seven Skies Chelsea Girls Lacoste Love of Pink biehl parfumkunstwerke pc02 Revillon Anouchka DSH Perfumes Wild Fig Creed Aventus Jo Malone English Pear & Freesia