Marki » N-Q » orientalno - drzewne « Grupy

Ultraviolet Paco Rabanne dla mężczyzn

Ultraviolet Paco Rabanne dla mężczyzn

Ultraviolet Paco Rabanne dla mężczyzn Filmy
Ultraviolet Paco Rabanne dla mężczyzn Zdjęcia Ultraviolet Paco Rabanne dla mężczyzn Zdjęcia Ultraviolet Paco Rabanne dla mężczyzn Zdjęcia Ultraviolet Paco Rabanne dla mężczyzn Zdjęcia

Ultraviolet marki Paco Rabanne to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Ultraviolet został wydany w 2001 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Cavallier. Nutami głowy są ambra i mięta; nutami serca są wetyweria, pieprz i nuty przyprawowe; nutami bazy są mech dębowy i wanilia.

Ambra Mięta

Wetyweria Pieprz Nuty przyprawowe

mech dębowy Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ultraviolet by Paco Rabanne.

Ultraviolet Recenzje Perfum

chjena
chjena

Zamówiłam sobie próbkę Ultraviolet, po pierwszych dwóch testach coś nie byłam przekonana - no gdzie ten fiołek z pieprzem?! - przy globalnej próbie nagle poczułam, że chyba przebrałam się za mężczyznę i postanowiłam dokładnie zlustrować opis próbki. Jak byk, dostałam wersję pour homme.

Zapach ma w sobie podobną syntetyczność co damska wersja - to spora ilość przypraw zmieszana z wetywerią na mchowym podszyciu, ale wszystko wyhodowane skrupulatnie w laboratorium. Męskość odmierzona dokładnie proporcjami, perfekcyjnie zmieszane komponenty z których powstać ma niczym Atomówka książkowy mężczyzna.

Czasem jednak spontaniczne działania w naturze dają piękniejszy efekt, niż te pochodzące z wyliczeń matematycznych. Ultrafioletowy facet jest bez krwi, bez ducha... sztucznie się śmieje i sztywnie porusza.
Osobiście wolę bardziej wyluzowanych panów...

ganczar666
ganczar666

Początek to mocne ambrowe wejście,dalej wetyweria.
Po godzine czuć mięte,szkoda,że tak krótko się trzyma.

yhmmma
yhmmma

Ultraviolet - jest synetyczny od początku do końca. Ale ta syntetyczność nie jest męcząca - przynajmniej dla mnie. Jest to zapach, który od początku do końca jest prostolinijny, ale mi się podoba w nim ta prostota. Słodki, ale bez przesady. Duża trwałość przy dobrej projekcji - idealny zapach na imprezy, wieczorne spotkania itp. Raczej na zimniejsze dni - bo w ciepłe będzie męczący. Podoba się otoczeniu. Daję mu 4 - dobre pachnidło w stosunkowo niskiej cenie.

Ultraviolet by Paco Rabanne 3.35 out of 5 based on 30 ratings and 3 user reviews

Zakupowe okazje

37.55 USD
Paco Rabanne Ultraviolet Man eau de toilette for men 3.3 oz
Paco Rabanne Ultraviolet Man eau de toilette for men 3.3 oz
38.25 USD
Ultraviolet Cologne by Paco Rabanne, 3.4 oz Eau De Toilette Spray Tester for Men
38.99 USD
Ultraviolet by Paco Rabanne EDT Spray 3.4 oz for Men
Ultraviolet by Paco Rabanne EDT Spray 3.4 oz for Men
Gift Set 3.4oz
53.34 USD
Ultraviolet Gift Set by Paco Rabanne Gift Set for Men Includes 3.4 oz Eau De Toilette Spray 2.1 oz Deodorant Stick
54.99 USD
Ultraviolet by Paco Rabanne EDT Spray 3.4 oz Deodorant Stick Alcohol Free 2.7 oz for Men
StrawberryNET.com
Gift Set 3.3oz
66.00 USD
Paco Rabanne Ultraviolet Coffret Eau De Toilette Spray 100ml 3.3oz Deodorant Stick 75ml 2.7oz Box Slightly Da 2pcs

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paco Rabanne Ultraviolet, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paco Rabanne Ultraviolet, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ultraviolet marki Paco Rabanne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ultraviolet marki Paco Rabanne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Thierry Mugler A*Men Christian Dior Dior Homme Hermes Terre d'Hermes Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Christian Dior Dior Homme Intense Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Laura Biagiotti Roma per Uomo Carolina Herrera 212 Men Jean Paul Gaultier Le Male Versace Versace Pour Homme Christian Dior Fahrenheit Absolute Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Lalique Lalique White Gucci Gucci Pour Homme II Christian Dior Dior Homme Intense Chanel Egoiste Christian Dior Fahrenheit Kenzo Kenzo pour Homme Versace Dreamer Burberry London for Men