Marki » N-Q » orientalno - drzewne « Grupy

Ultraviolet Paco Rabanne dla mężczyzn

Ultraviolet Paco Rabanne dla mężczyzn

Ultraviolet Paco Rabanne dla mężczyzn Filmy
Ultraviolet Paco Rabanne dla mężczyzn Zdjęcia Ultraviolet Paco Rabanne dla mężczyzn Zdjęcia Ultraviolet Paco Rabanne dla mężczyzn Zdjęcia Ultraviolet Paco Rabanne dla mężczyzn Zdjęcia

Ultraviolet marki Paco Rabanne to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Ultraviolet został wydany w 2001 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Cavallier. Nutami głowy są ambra i mięta; nutami serca są wetyweria, pieprz i nuty przyprawowe; nutami bazy są mech dębowy i wanilia.

Ambra Mięta

Wetyweria Pieprz Nuty przyprawowe

Mech dębowy Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ultraviolet by Paco Rabanne.

Ultraviolet Recenzje Perfum

chjena
chjena

Zamówiłam sobie próbkę Ultraviolet, po pierwszych dwóch testach coś nie byłam przekonana - no gdzie ten fiołek z pieprzem?! - przy globalnej próbie nagle poczułam, że chyba przebrałam się za mężczyznę i postanowiłam dokładnie zlustrować opis próbki. Jak byk, dostałam wersję pour homme.

Zapach ma w sobie podobną syntetyczność co damska wersja - to spora ilość przypraw zmieszana z wetywerią na mchowym podszyciu, ale wszystko wyhodowane skrupulatnie w laboratorium. Męskość odmierzona dokładnie proporcjami, perfekcyjnie zmieszane komponenty z których powstać ma niczym Atomówka książkowy mężczyzna.

Czasem jednak spontaniczne działania w naturze dają piękniejszy efekt, niż te pochodzące z wyliczeń matematycznych. Ultrafioletowy facet jest bez krwi, bez ducha... sztucznie się śmieje i sztywnie porusza.
Osobiście wolę bardziej wyluzowanych panów...

ganczar666
ganczar666

Początek to mocne ambrowe wejście,dalej wetyweria.
Po godzine czuć mięte,szkoda,że tak krótko się trzyma.

yhmmma
yhmmma

Ultraviolet - jest synetyczny od początku do końca. Ale ta syntetyczność nie jest męcząca - przynajmniej dla mnie. Jest to zapach, który od początku do końca jest prostolinijny, ale mi się podoba w nim ta prostota. Słodki, ale bez przesady. Duża trwałość przy dobrej projekcji - idealny zapach na imprezy, wieczorne spotkania itp. Raczej na zimniejsze dni - bo w ciepłe będzie męczący. Podoba się otoczeniu. Daję mu 4 - dobre pachnidło w stosunkowo niskiej cenie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paco Rabanne Ultraviolet, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paco Rabanne Ultraviolet, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ultraviolet marki Paco Rabanne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ultraviolet marki Paco Rabanne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Thierry Mugler A*Men Christian Dior Dior Homme Hermes Terre d'Hermes Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Christian Dior Dior Homme Intense Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Gucci Gucci Pour Homme II Laura Biagiotti Roma per Uomo Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Christian Dior Fahrenheit Versace Versace Pour Homme Christian Dior Fahrenheit Absolute Lalique Lalique White Carolina Herrera 212 Men Chanel Egoiste Gucci Gucci pour Homme Christian Dior Dior Homme Intense Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Burberry London for Men Jean Paul Gaultier Le Male