Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Ultraviolet Paco Rabanne dla kobiet

Ultraviolet Paco Rabanne dla kobiet

Ultraviolet Paco Rabanne dla kobiet Filmy
Ultraviolet Paco Rabanne dla kobiet Zdjęcia Ultraviolet Paco Rabanne dla kobiet Zdjęcia Ultraviolet Paco Rabanne dla kobiet Zdjęcia Ultraviolet Paco Rabanne dla kobiet Zdjęcia Ultraviolet Paco Rabanne dla kobiet Zdjęcia Ultraviolet Paco Rabanne dla kobiet Zdjęcia

Ultraviolet marki Paco Rabanne to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Ultraviolet został wydany w 1999 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Cavallier. Nutami głowy są morela, kolendra, pieprz, Świeży migdał, pomarańczowa papryka, papryczka pimento i brazylijskie drzewo różane; nutami serca są japoński osmantus, fiołek, jaśmin i róża; nutami bazy są ambra, paczula, wanilia i cedr.

Morela Kolendra Pieprz Świeży migdał Pomarańczowa papryka Papryczka pimento Brazylijskie drzewo różane

Japoński osmantus Fiołek Jaśmin Róża

Ambra Paczula Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ultraviolet by Paco Rabanne.

Nothing More

Ultraviolet Recenzje Perfum

Lady_Daisy
Lady_Daisy

Wreszcie dziś przetestowałam!
Pierwsze nuty, przypominają mi unisex. Intrygujący zapach, w którym można się zatracić. Lekki ale jednocześnie intensywny.
Potem coraz więcej fiołka...Zapach się wysładza, łagodnieje i ,,kobiecieje". Robi się czymś pomiędzy G Giorgio Beverly Hills a Infusion d'Iris Prady.
Finał mnie rozczarował, to jak film z happy endem, zamiast zaskoczenia i zbierania szczęki z podłogi.
Jest ok, ale chciałabym żeby się tak nie obdzierał z tajemnicy.

Melitele
Melitele

Zapach który bardzo mi się podoba, choć ma w sobie coś sztucznego. Przypomina mi młodzieńczą beztroskę, szaleńczą zabawę. Jest niczym wiatr we włosach i kwiecista sukienka. Jest radosny i śmiały. Polecam!

Roma
Roma

Nie mialam tej wody, ale bardzo ja lubilam, a uzywalam jej, gdy bywalam u siostry meza...
Ultraviolet to zapach mlody, slodki, miekki, jedwabisty, wybitnie poprawiajacy nastroj, nieco nierealny, marzycielski. Troche zbyt akuratny, jednostajny.
Pamietam, ze zadroscilam szwagierce prezentu od meza, na rocznice slubu, ja pachnidla kupowalam wtedy skrycie, bo mialam malo kasy, nawet nie przypuszczalam, ze i ja bede miala perfumy ot tak "z okazji"... a najwiecej bez... i dojde nawet do sporego nadmiaru flakonow w tej nieco rozum odbierajacej rozpuscie...
Czy i dzis na rowni by mi sie spodobal, nie wiem, juz go potem nie mialam okazji uzywac, a glowe mi z czasem zaprzatnely calkiem inne pachnidla...

Poisonka
Poisonka

Ten zapach to nie moja bajka. Na mojej skórze pachniał tandetnie, banalnie, jak fiołki zmieszane z jaśminem i przyprawione syntetyczną wanilią z różą.Poza tym był bardzo nietrwały. Po godzinie znikał ze skóry(może w moim wypadku na całe szczęście). Miałam tester EDP.

samsara
samsara

Na mojej skórze-bajka. Nigdy tyle osób nie pytało mnie czym pachnę, jak wtedy, gdy miałam 17 lat i nimi pachniałam. Wówczas to był szał i do teraz zapach jest w mojej silnej czołówce-bo zasługuje na to. Jest niebanalny, metaliczno-kwiatowy i bardzo indywidualny-na każdej skórze ujawnia inną twarz, jest w nim coś nieuchwytnego. Już kilka razy gościł w moim zbiorze.

Ultraviolet by Paco Rabanne 3.36 out of 5 based on 76 ratings and 5 user reviews

Zakupowe okazje

Paco Rabanne Ultraviolet eau de parfum for women 2.7 oz
Paco Rabanne Ultraviolet eau de parfum for women 2.7 oz
Eau De Parfum 2.8oz
37.50 USD
Ultraviolet Perfume by Paco Rabanne, 2.8 oz Eau De Parfum Spray Tester for Women
Eau De Parfum 1.7oz
Ultraviolet by Paco Rabanne Eau de Parfum Spray 2.7 oz for Women
Ultraviolet by Paco Rabanne Eau de Parfum Spray 2.7 oz for Women
Gift Set 2.7oz
48.00 USD
Ultraviolet Gift Set by Paco Rabanne Gift Set for Women Includes 2.7 oz Eau De Parfum Spray 3.4 oz Body Lotion
Eau De Parfum 1.7oz
64.50 USD
Paco Rabanne Ultraviolet Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz
Paco Rabanne Ultraviolet Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz
Gift Set 2.7oz
78.00 USD
Paco Rabanne Ultraviolet Coffret Eau De Parfum Spray 80ml 2.7oz Body Lotion 100ml 3.3oz 2pcs
Gift Set 3.3oz
79.50 USD
Paco Rabanne Ultraviolet Coffret Eau De Toilette Spray 100ml 3.3oz Deodorant Stick 75ml 2.7oz 2pcs

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paco Rabanne Ultraviolet, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paco Rabanne Ultraviolet, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ultraviolet marki Paco Rabanne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ultraviolet marki Paco Rabanne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Miss Dior Cherie Eau de Parfum Guerlain L'Instant de Guerlain Yves Saint Laurent Elle Christian Dior Dior Addict Giorgio Armani Armani Mania Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Thierry Mugler Alien Christian Dior Dolce Vita Karl Lagerfeld Sun Moon Stars Hugo Boss Deep Red Kenzo Kenzo Amour Yves Saint Laurent Baby Doll Lancome Hypnose Viktor&Rolf Flowerbomb Stella McCartney Stella Chopard Wish Lolita Lempicka Si Lolita Lancome Miracle La Prairie Silver Rain Rochas Alchimie