Marki » N-Q » aromatyczno - fougere « Grupy

Paco Rabanne Pour Homme Paco Rabanne dla mężczyzn

Paco Rabanne Pour Homme Paco Rabanne dla mężczyzn

Paco Rabanne Pour Homme Paco Rabanne dla mężczyzn Zdjęcia

Paco Rabanne Pour Homme marki Paco Rabanne to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Paco Rabanne Pour Homme został wydany w 1973 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean Martel. Nutami głowy są rozmaryn, szałwia muszkatołowa i brazylijskie drzewo różane; nutami serca są fasolka tonka, lawenda i geranium; nutami bazy są miód, ambra, piżmo i mech dębowy.

Rozmaryn Szałwia muszkatołowa Brazylijskie drzewo różane

Fasolka tonka Lawenda Geranium

Miód Ambra Piżmo mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Paco Rabanne Pour Homme by Paco Rabanne.

Soleil de Jeddah
Brutal Classic

Paco Rabanne Pour Homme Recenzje Perfum

Walter
Walter

Mój kolejny ulubieniec. Aż dziw, że tak późno go poznałem.
Gdy go czuję, na myśl przychodzi mi ogród mojej babci w podwarszawskim J. - lato, gorący dzień przepleciony nagłym, ciepłym i intensywnym deszczem. Za chwilę wiatr przegania chmury i znów wychodzi słońce. Jest już nieco chłodniej. Dookoła unosi się zapach mokrej ziemi, kwiatów i ziół. Mokre sosny nieco pochyliły swe gałęzie ku ziemi. Szpilki skrzą się w blasku słońca. Wchodzę głębiej. Czuję cudowny aromat rosnącej niedaleko domu lawendy. Ze swych kryjówek nieśmiało wychodzą pszczoły, motyle i inne owady. Są trochę złe, że natura zaburzyła im codzienny rytm dnia. Znów siadają na fioletowych kwiatach i piją nektar. Stoję obok nich, zamykam oczy i wdycham otaczające mnie aromaty. Trochę kręci mi się w głowie. Jestem spokojny, wypoczęty. Tak, to moje ukochane miejsce na ziemi, w którym spędzałem każde wakacje od czasów dzieciństwa i gdzie przyjeżdżałem z rodzicami prawie w każdą niedzielę...

Niestety, od kilku lat nie ma już mojej babci, nie ma tego miejsca... Często wspominam sobie te piękne chwile. Pomaga mi w tym poznany niedawno Paco Rabanne Pour Homme. Mimo, że przeszedł reformulację, nadal jest pięknym, ziołowym i rzadko spotykanym zapachem. Być może nie jest nowoczesny, ale to nie ważne. Przypomina mi to, czego już nie ma a bardzo to kochałem.

edK
edK

Czytając o pour homme od Paco odnoszę wrażenie jak bym czytał o sobie samym :D Słyszy się o, nim wiele złego, że dziad, że straszny i Bóg wie jeszcze jaki i, o ile jest w tym ziarnko prawdy o tyle powiem, że nawet po reformie czuć w, nim dech zamierzchłych czasów a kompozycja sama w sobie przykuwa uwagę.Otwarcie jest nieco ziołowe i dla wielu może się wydać trudne(dziadkowe), ale warto poczekać, bo potem zaczyna się robić znacznie przyjemniej kompozycja zaczyna się nieco wygładzać i do głosu dochodzi lawenda okraszona miodem.I tak sobie to gra na skórze pozostawiając mydlaną aurę lawendowej świeżości.Tak więc jeśli nie straszny Ci Qourum,Kouros,Lapidus Pour Homme, zapach lawendy, pies sąsiadów i urząd skarbowy polecam sprawdzić ;)

Ps: Podobno lawenda ma działanie uspokajające i delikatnie moczopędne :shock: dlatego nie pozostaje mi nic innego jak pożegnać się z wami i oddalić się cichutkim krokiem :roll: w kierunku toalety :oops:

pawelota
pawelota

Moja przygoda z Paco Rabanne Pour Homme rozpoczęła się chyba w 1987 roku i trwa do dziś. Bardzo lubię klasyczne kompozycje z lat 70-tych i 80-tych. Niektórzy powiedzą, że pachną dziadkowo, ja jednak odpowiem, że mają własną duszę. Obecne kompozycje zapachowe to tragedia i upadek sztuki perfumeryjnej, są nijakie, pozbawione własnego charakteru i nie wnoszą nic odkrywczego. Paco Rabanne Pour Homme to genialna kompozycja(i nie boję się użyć tego słowa!), pierwowzór wszystkich zapachów faberge. Starszy brat Azzaro Pour Homme, czy Rive Gauche. Bez wątpienia najpiękniejsza z tych kompozycji, ale i najtrudniejsza. Bardzo zielona, omszała (tymianek, szałwia i rozmaryn),świeża (cytrusy i miód) i niezwykle męska (mech dębu, kumaryna,szlachetne drzewa). Wiem,że PRPH trąci myszką, ale ma w sobie to coś, co zapada na zawsze w pamięć. Na mojej półce stoi
wiele innych zapachów, ale PRPH jest zawsze obecny i zasługuje na szacunek chociażby za to, że produkuje się go od 40 lat. Ciekawe czy zapachy, które używa król Pewexu Roq (autor poprzedniej recenzji), będą na rynku za 40 lat. Bardzo w to wątpię. PRPH to zapach dla facetów po 30 tym roku życia,dla indywidualistów i koneserów prawdziwych dzieł sztuki, bo PRPH to więcej niż zapach, to nieprzemijające piękno, chociaż nie dla każdego.

Roq
Roq

Szyk z czasów PRL... Jakbym się do tego zapachu nie zabrał, zawsze czuję bistorowe odzienie, w kieszeni mam paczkę papierosów Carmen i czekam na taksówkę, która zabierze mnie na bal sylwestrowy w domu kultury.
Ja wiem, że to kamień milowy klasycznych zapachów i doceniam jego kompozycję, ale niestety czuć w nim muzeum. Nie jestem młodzieniaszkiem, ale i dla mnie jest to zapach minionych czasów. Jak ktoś ma sentyment do peerelowskich czasów, albo chce poczuć się jak król Pewexu, to nic, tylko brać...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paco Rabanne Paco Rabanne Pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paco Rabanne Paco Rabanne Pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Paco Rabanne Pour Homme marki Paco Rabanne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Paco Rabanne Pour Homme marki Paco Rabanne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Kouros Givenchy Givenchy Gentleman Azzaro Azzaro pour Homme Chanel Antaeus Cerruti 1881 Men Guerlain Heritage Eau de Toilette Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Hermes Terre d'Hermes Davidoff Zino Davidoff Guerlain Guerlain L'Homme L'Eau Boisée Christian Dior Eau Sauvage Guy Laroche Drakkar Noir Guerlain Vetiver Guerlain Habit Rouge Eau de Parfum Van Cleef & Arpels Van Cleef & Arpels pour Homme Oscar de la Renta Oscar de la Renta Pour Lui Salvador Dali Salvador Dali Pour Homme Michael Kors Michael for Men Gucci Gucci pour Homme Cartier Santos de Cartier