Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Paco Rabanne Pour Elle Metal Edition Paco Rabanne dla kobiet

Paco Rabanne Pour Elle Metal Edition Paco Rabanne dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 4

Paco Rabanne Pour Elle Metal Edition marki Paco Rabanne to kwiatowe perfumy dla kobiet. Paco Rabanne Pour Elle Metal Edition został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są frezja, biały pieprz i włoska mandarynka; nutami serca są jaśmin, karo-korund i róża; nutami bazy są ambra, brzoskwinia i drewno massoia.

Frezja Biały pieprz Włoska mandarynka

Jaśmin Karo-korund Róża

Ambra Brzoskwinia Drewno massoia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Paco Rabanne Pour Elle Metal Edition by Paco Rabanne.

Paco Rabanne Pour Elle Metal Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paco Rabanne Paco Rabanne Pour Elle Metal Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paco Rabanne Paco Rabanne Pour Elle Metal Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Paco Rabanne Pour Elle Metal Edition marki Paco Rabanne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Paco Rabanne Pour Elle Metal Edition marki Paco Rabanne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Burberry Tender Touch Annick Goutal Eau du Ciel Christian Dior Dior Passage No.8 Norell Norell Coty Sand & Sable L`Erbolario Lavanda Jardin de France Lilas Nina Ricci L`Air du Temps L`Air du Printemps Remy Latour L`elue Maitre Parfumeur et Gantier Rose Opulente Revlon Fleurs de Jontue Iris de Fete Skeem Sweet Pea and Vanilla