Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Paco Rabanne Pour Elle Eau d`Ete Paco Rabanne dla kobiet

Paco Rabanne Pour Elle Eau d`Ete Paco Rabanne dla kobiet

Paco Rabanne Pour Elle Eau d`Ete marki Paco Rabanne to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Paco Rabanne Pour Elle Eau d`Ete został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są kalifornijska cytryna, bergamotka i włoska mandarynka; nutami serca są czarna porzeczka, jaśmin, czerwone jagody i róża; nutami bazy są ambra, wanilia bourbon i białe piżmo.

Kalifornijska cytryna Bergamotka Włoska mandarynka

Czarna porzeczka Jaśmin Czerwone jagody Róża

Ambra Wanilia bourbon Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Paco Rabanne Pour Elle Eau d`Ete by Paco Rabanne.

Paco Rabanne Pour Elle Eau d`Ete Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paco Rabanne Paco Rabanne Pour Elle Eau d`Ete, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paco Rabanne Paco Rabanne Pour Elle Eau d`Ete, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Paco Rabanne Pour Elle Eau d`Ete marki Paco Rabanne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Paco Rabanne Pour Elle Eau d`Ete marki Paco Rabanne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Coty Desperate Housewives Forbidden Fruit Victoria`s Secret Sexy Little Thing Avon Urban Flowers London S. Cute Love Berry Red Police Pure Woman Victoria`s Secret Back to Pink Giorgio Armani Armani Code Le Parfum Jeanne Arthes Sweet Sixteen Mila Schön `60 So...? So...? Eternal Chanel Chance Eau Tendre Roberto Cavalli Anniversary