Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Paco Rabanne Pour Elle Paco Rabanne dla kobiet

Paco Rabanne Pour Elle Paco Rabanne dla kobiet

Paco Rabanne Pour Elle Paco Rabanne dla kobiet Filmy
Paco Rabanne Pour Elle Paco Rabanne dla kobiet Zdjęcia Paco Rabanne Pour Elle Paco Rabanne dla kobiet Zdjęcia Paco Rabanne Pour Elle Paco Rabanne dla kobiet Zdjęcia Paco Rabanne Pour Elle Paco Rabanne dla kobiet Zdjęcia

Paco Rabanne Pour Elle marki Paco Rabanne to kwiatowe perfumy dla kobiet. Paco Rabanne Pour Elle został wydany w 2003 roku. Paco Rabanne Pour Elle stworzyli Jacques Cavallier i Olivier Cresp. Nutami głowy są frezja, pieprz, mandarynka, Śliwka, morela i różowy pieprz; nutami serca są jaśmin, róża, karo-korund, gardenia tahitańska i ylang-ylang; nutami bazy są ambra, brzoskwinia, białe piżmo, drzewo sandałowe i drzewo massoia.

Frezja Pieprz Mandarynka Śliwka Morela Różowy pieprz

Jaśmin Róża Karo-korund Gardenia tahitańska Ylang-ylang

Ambra Brzoskwinia Białe piżmo Drzewo sandałowe Drzewo massoia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Paco Rabanne Pour Elle by Paco Rabanne.

Azalee

Paco Rabanne Pour Elle Recenzje Perfum

monika690
monika690

Jestem w kropce, bo nie wiem czy mam ten zapach czy wersję z drewnem masoia i karo- korunde. Zapach mocny, intensywny, lekko duszący i lekko plastikowy na początku, jest niesamowicie trwały. Rozwija się w całkiem ładny przyjemny, kremowy zapach, dokładnie taki jakim go pamiętam, parę lat temu zużyłam jedną flaszkę.

Argentum
Argentum

Pour Elle niejako "zawiera się" w Lacoste Pour Femme. Jednak w porównaniu do niej wypada mizernie. Zapach jest do bólu syntetyczny. Wyłapanie z tej pracowni chemicznej jakiegokolwiek składnika graniczy z cudem. Dawno nie wąchałem tak słabej kompozycji - brak emocji, jakbym patrzył na wykopki. Ani ładny, ani brzydki. Jest pośredni, a co za tym idzie, tak naprawdę dla nikogo. Pour Elle są pozbawione jakiegokolwiek pierwiastka oryginalności, czy zadziorności. Niczym się nie wyróżniają, są nijakie i wtórne. Gdybym miał pisać o składnikach, robiłbym to na siłę. Czuję jakby frezję, jakby brzoskwinie, jakby pieprz. Jakby...nic.
Na upartego napiszę, że czuję różę. Ale taką lichutką, taką plastikową. Plastik, z którego wykonano ten sztuczny kwiat, jest tak miernej jakości, że kilkuletnie dziecko nie będzie miało problemu z jego złamaniem.
Nie polecam! Gdyby moja dziewczyna go używała, usłyszałaby: "ładnie pachniesz". I tylko tyle... Ładna, to może być sukienka. Zapach ma czarować!
Bardzo dobra trwałość. Wytrzymuje porządny prysznic. Gdy aplikuje go "do poduszki", to czuję go wyraźnie rano. Projekcja bez zarzutu. Jeśli chodzi o parametry, to nie mogę się do niczego przyczepić - co za pech!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paco Rabanne Paco Rabanne Pour Elle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paco Rabanne Paco Rabanne Pour Elle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Paco Rabanne Pour Elle marki Paco Rabanne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Paco Rabanne Pour Elle marki Paco Rabanne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Frederic Malle Lipstick Rose Ralph Lauren Ralph Lauren Blue Givenchy Amarige Christian Dior Poison Tendre Christian Dior Dolce Vita Giorgio Armani Acqua di Gio Montale Chypre Vanille Annick Goutal Songes Jean Patou Joy Lalique Flora Bella Christian Lacroix Christian Lacroix Moschino Couture! Guerlain Aqua Allegoria Flora Nymphea Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Gucci Gucci Rush Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Christian Dior Pure Poison Yves Rocher Venice Yves Rocher 8e Jour Givenchy Extravagance d'Amarige