Marki » N-Q » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Metal Paco Rabanne dla kobiet

Miałem: 2 Chcę: 1

aldehydowy
Metal Paco Rabanne dla kobiet Zdjęcia Metal Paco Rabanne dla kobiet Zdjęcia

Metal marki Paco Rabanne to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Metal został wydany w 1979 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Robert Gonnon. Nutami głowy są aldehydy, nuty zielone, bazylia, hiacynt i cytryna; nutami serca są cyklamen, tuberoza, irys, jaśmin, ylang-ylang, konwalia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo, mech dębowy i wetyweria.

Aldehydy Nuty zielone Bazylia Hiacynt Cytryna

Cyklamen Tuberoza Irys Jaśmin Ylang-ylang Konwalia Róża

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Mech dębowy Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Metal by Paco Rabanne.

Metal Recenzje Perfum

Lady Mitsouko
Lady Mitsouko

Słabo go pamiętam, to było dawno... Wtedy byłam na niego za młoda, marzyłam o Calandre, a zamiast nich dostałam w prezencie właśnie Metal, byłam rozczarowna i zła ;) To był zapach "inny niż inne", na pewno szypr kwiatowo-zielony i rzeczywiście lekko w smaku metaliczny ;) Pamiętam dużo aldehydów i hiacynt na pewno, mech dębowy, wetiwer.
Taki wytrawny, zimny, cierpki szypr, dziś powiedziałabym, że w stylu Chanel 19, ale wtedy ich jeszcze nie znałam. Zastrzegam się, bo takie anachroniczne porównania mogą być niebezpieczne, pamięć lubi płatać figle ;)
W sumie myślę, że dziś lepiej by mi się podobały :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paco Rabanne Metal, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paco Rabanne Metal, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Metal marki Paco Rabanne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Metal marki Paco Rabanne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Giorgio Armani Armani Guerlain Rose Barbare Versace White Jeans Lancetti Etre Special Edition II Breil Milano Breil Milano Fragrance for Woman Sisley Eau du Soir 2007 Yves Rocher Comme une Evidence A New Day Dawns Il Profvmo Coquelicot Yardley Chique Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Lapsang Su Chong Maison Francis Kurkdjian Elle 25 Niven Morgan Jean Baptiste 1717