Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Lady Million Paco Rabanne dla kobiet

Lady Million Paco Rabanne dla kobiet

Mam: 53 Miałem: 55 Chcę: 38 Ukochany zapach: 2

miodowy
Lady Million Paco Rabanne dla kobiet Filmy Lady Million Paco Rabanne dla kobiet Filmy
Lady Million Paco Rabanne dla kobiet Zdjęcia Lady Million Paco Rabanne dla kobiet Zdjęcia Lady Million Paco Rabanne dla kobiet Zdjęcia Lady Million Paco Rabanne dla kobiet Zdjęcia Lady Million Paco Rabanne dla kobiet Zdjęcia Lady Million Paco Rabanne dla kobiet Zdjęcia

Lady Million marki Paco Rabanne to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Lady Million został wydany w 2010 roku. Lady Million stworzyli Anne Flipo, Beatrice Piquet, Dominique Ropion i Bruno Jovanovic. Nutami głowy są neroli, cytryna amalfi i malina; nutami serca są jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy i gardenia; nutami bazy są paczula, biały miód i ambra.

Neroli Cytryna Amalfi Malina

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Gardenia

Paczula Biały miód Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lady Million by Paco Rabanne.

Lady Million Eau de Toilette
Lady Million Eau My Gold!
Cash Woman
Miel & Citron Pailletee Shimmering
Lady Gold

Lady Million Recenzje Perfum

Millianna
Millianna

Wiedziałam, że te perfumy mi nie będą pasować ze względu na gardenię, której mój zmysł węchu nie trawi-gardenię mój nos zawsze odbiera jako nutę drażniącą, wywołującą nudności i chęci zwrócenia śniadania/obiadu/kolacji. Decydując się na psiknięcie nim nadgarstka miałam nadzieję, że paskudna gardenia znajdzie się w towarzystwie które odwróci od niej uwagę...
Lady Million tak mnie odrzuciła, że z hukiem poleciałam. Byle z dala od niej.
Otwarcie to woń nieposprzątanej łazienki-przepocona koszulka czekająca na pranie, rzucona niedbale w kąt, cytrusowa kostka do wc, bardzo brudna wanna zalana drażniącym, pieruńsko mocnym płynem do czyszczenia, kafelki w brudnych zaciekach.
Plus gardenia-męcząco-drażniące combo.
Po pół godzinie najbardziej drażniące chemikalia ustępują miejsca przefermentowanemu sokowi malinowemu, który już dawno przestał nadawać się do spożycia.
Na początku chciałam mu dać z hukiem najniższą ocenę, jednakże po jakiś 3-4 godzinach staje się znośny-wprawdzie króluje gardenia, po jej prawicy zepsute maliny, zaś po lewicy-cytrusowa kostka do toalety, nieprzyjemności, ale jak się nie wwąchiwać/nie wtulać nosa w skórę to da się znieść, a nawet zaakceptować.
Jednak nie będę przez pół godziny męczyć otoczenia(i siebie przy okazji) chemią łazienkową, aby potem pachnieć znienawidzoną gardenią oraz nadpsutą maliną(nawet świeżej nie trawię).
A wonność ta jest naprawdę trwała-prawie cały dzień ją nosiłam(na potrzeby testów) i zeszła dopiero podczas prysznica(a ja mam ostrą gąbkę).

Kto nie zna Mariolki-Krejzolki? :D
Mariolka-Krejzolka w swoim tęczowym(i zapewne przyciasnym oraz przepoconym, bo sama się przyznała, że sprawdzała czy jej zarąbisty antyperspirant rzeczywiście trzyma siedem dni w tygodniu(odkrywając, że jednak nie)) sweterku oraz bojowym okrzykiem ,,No heloł". Wygłaszająca swoje przebojowe, elokwentne monologi, szukająca przygód, imprez i rozumku.
To taką Lady czuję w tym zapachu.
Kolorowo i krzykliwie odzianą, przerysowaną ostrym, nadmiernym makijażem, nie na szpilkach, tylko szpilach, która próbuje być wielce stylowa, a bliżej jej do tandety i kiczu. Dba o warstwę makijażu, ale o higienę osobistą i czystość/świeżość swych ubrań-niekoniecznie.
Wybaczcie, ale ja tu czuję woń potu. :nie:
Cytuję: ,,Woda perfumowana Lady Million przeznaczona jest dla kobiet odważnych, zdeterminowanych, szalonych i pełnych energii."
No a nasza Mariolka nie jest zdeterminowana? Nie jest szalona i pełna energii? No jest! I wszystko się zgadza.

SylviaInVogue
SylviaInVogue

To chyba najbardziej znana kompozycja od Paco Rabanne. I nic dziwnego – jest naprawdę charakterystyczna spośród tych z krainy pop-zapachów. Bardzo ciepła i otulająca, gęsta jak mięsisty koc utkany ze złotej przędzy. Ten efekt udało się uzyskać bez użycia babcinej róży, niesamowite! Malina i miód nie są tutaj zbyt słodkie, łagodzą je świeże białe kwiaty.

Idealny zapach na zimę, na ważną dla nas imprezę. Ma dosyć dużą projekcję i trwałość, jest w moim odczuciu bardzo elegancki i intryguje mojego faceta, co jest wystarczającą rekomendacją. Pasuje do dziewczyn w kategorii wiekowej 20-30.

Po jakimś czasie może się nudzić. Tak było u mnie – jakiś czas muszę od niego odpocząć, by na kilka miesięcy znów do niego wrócić. Szkoda też, że w ogóle się nie rozwija - przez cały czas jest taki sam.

Lepiej nie używać go latem, wtedy może wywoływać ból głowy. Mimo wszystko zimą potrafi być uroczy. To udany zapach.

Sylwia74
Sylwia74

Od dawna miałam na niego chrapkę bo podoba mi się męska wersja 1 Million. Niestety Lady Million to już nie ta sama bajka. Są kwiatki, sa owocki i to by było na tyle. Zapach kompletnie bez pazura. Jak ja sie cieszę, że nie kupiłam pełnowymiarowj butli jak to mam niestety w zwyczaju. Mam miniaturkę, która cieszy oko bo flakonik uroczy i to mi wystarczy. Jest tyle piękniejszych perfum, które chciałabym mieć :) Lady Million to takie bezpieczne perfumy na co dzień. Na spacer i na zakupy. Do pracy już nie bo w pracy to ja wolę pachnieć pięknie. Zapach delikatny, słodki i tyle. Trwałość słaba.

justyna7373
justyna7373

Są ładne , nie noszę ich na codzien ponieważ po paru dniach dla mnie są męczące i cała garderoba pachnie i pachnie wyłącznie nimi Na chłodne dni , wieczór , do wełnianych swetrów i raczej wyjściowych ubran . Mocne , ładne ale lekko duszące gdy przesadzi się z ilośćią Ale zawsze chwalone wśród znajomych , że ładnie pachnę gdy mam je na sobie

Beata Maria
Beata Maria

Do dnia dzisiejszego zapach Lady Million nie zagościł na mojej toaletce i zapewne tak pozostanie, jeśli ktoś mi go nie podaruje. Sama z siebie na pewno nie kupię.Teoretycznie skład wskazywałby na moją bajkę ale z jakiegoś powodu tak nie jest. Z jakiego?- cały czas się zastanawiam... Jest bogactwo kwiecia a w tym, zniewalające neroli. Jest cytryna i kwiat pomarańczy, miod i bursztyn a mimo wszystko ta kompozycja nie powala mnie, mało tego nawet lekko drażni. Stwierdzam, że nie chcę tak pachnieć bo jest to jakieś"niedorobione", dla mnie "pospolite", nie dające wrazenia luksusu a wręcz przeciwnie- jest przeciętność. Lady Million wyraźnie czegoś brakuje. Flakon ciekawy i bogaty ale zawartośc nie dla mnie. Dziękuję.

esk10
esk10

To bardzo miodowy zapach. Pomimo wielości kwiatów wieje od niego takim ciepłem, spokojem, klasyką.......

ale po dłuższym używaniu mam wrażenie,że pasuje do starej baby...... jakoś brakuje mi w nim czegoś

Ania2014
Ania2014

Zapach idealny. To moja bajka. Czuję sie w nim mega zmysłowo i kobieco. Ubrana w ten zapach czuję, że świat należy do mnie. Mało tego - poprawia mi nastrój, gdy się spryskam mam uśmiech na twarzy. Ma w sobie to coś. Może wydawać się lekko duszący przy nadmiernym stosowaniu. Zapach zdecydowanie na jesień/zimę. Na lato zbyt cieżki. Trwały. Flakon taki sobie - nie powala mnie na kolana. Cieszę się, że na niego trafiłam. Moim zdaniem dla dojrzałych kobiet.

sniadanienaplutonie
sniadanienaplutonie

Tyle się o Lady Million naczytałam, nasłuchałam, perfumy te wdzierały się do mojego świata drzwiami i oknami a ja dzielnie się im opierałam... do okolicy świąt, kiedy to zostałam nimi uszczęśliwiona w formie prezentu. Do flakonika podchodziłam jak do jeża, ostrożnie sprawdzałam co to za paskuda zaraz na mnie wyskoczy. Nie wyskoczyła, a po pierwszych testach okazała się całkiem przyjemnym obłoczkiem. Takie, ot.
Moim zdaniem w Lady Million nie ma nic eleganckiego. Jest to zupełnie poprawny zapach dzienny, słabo się rozwija, słabo projektuje, pasuje do spodni i tiszertów, nie do wieczorowej sukni. Jednak czuje się w nim dobrze, do pracy sprawdza się wręcz idealnie. Sama nie kupiłabym sobie typowego nijakiego zapachu dziennego w tej cenie, jednak jestem bardzo zadowolona z prezentu i z radością go używam.

lili-ya
lili-ya

Na wstępie od razu zaznaczam, że nie mam zamiaru nikogo obrażać, bo - jak powszechnie wiadomo - nie dyskutuje się może nie tyle o gustach, co raczej z gustami innych osób. Każdy lubi co innego i dla każdego co innego jest osobistym wyrazem bezguścia. Dla mnie akurat Lady Million zbliża się do szczytów zapachowej tandety, ale to tylko i wyłącznie moja opinia. Bo dla kogoś innego (a - z tego co czytam i co mój nos czuje tu i tam - takich osób jest wiele) te perfumy mogą być po prostu piękne. To taki krótki (w sumie średnio krótki) wstęp.
Z moich obserwacji wynika, że jeżeli coś albo ktoś próbuje z założenia, tak "na siłę" być "jakieś", nie wychodzi z tego nic dobrego, bo albo wielka klapa (bo nie spełnia ambitnie postawionych celów), albo coś ocierającego się o karykaturę, groteskowe wręcz. W kategorii zapachowej pierwszy przypadek - jak dla mnie - reprezentuje Fame Lady Gagi, drugi - właśnie Lady Million.
Lady Million to taka lady, co to weszła do arystokratycznej rodziny może nie spod wiejskiej strzechy, ale powiedzmy z domu jakiejś zubożałej szlachty. Próbuje być "wielką panią", ale trochę nie zna umiaru i: a to biżuterii za dużo, a to suknie zbyt falbaniaste, a to język aż zanadto zdobny.
Lady Million to perfumy, które są elegancko-uwodzicielskie w taki nachalny sposób, nie chodzi o to, że za ciężkie, bo ja akurat ciężkich zapachów się nie boję (wręcz przeciwnie). Lady Million krzyczy: "Patrz, jaka jestem kobieca i elegancka!". Flakon dopełnia obrazu całości - moim zdaniem jest po prostu kiczowaty.
Inna sprawa, że w Lady Million prym wiodą nuty, za którymi nie przepadam: neroli, kwiat pomarańczy, miód. Całości dopełniają malina, cytryna i paczula, ta ostatnia daleko, daleko w tle. Zapach kojarzy mi się z potwornie przesłodzoną herbatą (sama herbaty nie słodzę), do której ktoś dodał trzy łyżeczki miodu z kwiatu pomarańczy i jeszcze doprawił sokiem malinowym, żeby przypadkiem zbyt gorzko nie było.
W mojej wakacyjnej pracy była taka pani, która sprzątała nasze biuro, ubrana w fartuch i wypachniona (na dodatek przesadnie!) Lady Million bądź podróbą Lady Million. Można sobie wyobrazić, jakie to było groteskowe, szczególnie, że lato było upalne, a zapach - jak by nie patrzeć - raczej zimowo-wieczorowy. Prawdopodobnie to jeszcze nasiliło moje odczucia związane z tym zapachem.
Ale to tylko moje zdanie i jestem raczej w mniejszości.

Majka16
Majka16

A ja nosząc ten zapach nie czuję się jak milion dolarów. Zapach nawet ładny, bezpieczny, mnie nie powala. Ot trochę owockow i kwiatów z miódkiem w tle, dobrze że jest ambra i poczula bo bym nawet nie zwróciła na niego uwagi, trwałość przeciętna i projekcja także. Flakonik trochę kiczowaty. Wg mnie wersja męską jest o wiele ciekawsza.

Kalypso
Kalypso

Czuć się jak milion dolarówChyba najbardziej eleganckie perfumy w mojej kolekcji, zaraz obok Versace Crystal Noir- z tym, że CN jest taki ascetyczny elegancki a Lady Million to esencja zmysłowej elegancji...

Nazwa tego zapachu jest bardzo wymowna i od razu sugeruje nam skojarzenia. Nie wiem na ile faktycznie tak jest na ile zadziałała sugestia i materiały reklamowe ale w tym zapachu czuję się faktycznie jak milion dolarów Jest bardzo elegancki, uniwersalny, pasujący na każdą okoliczność, a jednocześnie zmysłowy i seksowny. Jest bardzo delikatny-nie ma ogona i nie jest tak ekspansywny jak kochany przez mnie miłością największą Angel, trzyma się raczej blisko skóry i jest subtelny, ale wyczuwalny dla otoczenia.
Coś w tym faktycznie jest, że czuje sie w nim tak drogo, ekskluzywnie, wytwornie-ale nowocześnie.
Nie jak stara, bogata dama (tu mocniej kojarzę zapachy typu klasyczne Chanel no 5, Coco Mademoiselle itd) ale jak młoda, piękna, obrzydliwie bogata nowoczesna kobieta żyjąca na pełnych obrotach w wielkim mieście. Bogata ale nie nachalnie się z tym obnosząca. Ubrana w drogie ubrania, biżuterię, dodatki-ale nie kiczowata ale ze smakiem.
Tak w moim mniemaniu jest tytułowa Lady Million i tak właśnie się czuje nosząc ten zapach.

Warto dodać, że flakonik to istne dzieło sztuki. Pięknie wykonany, genialny pomysł.
Cena standardowa jak na perfumy (polecam zaufane i wiarygodne drogerie internetowe, nie ma co przepłacać w sieciówkach perfumeryjnych)

Co do trwałości to odejmuję jedną gwiazdkę-wiem, że to zapach z tych delikatniejszych, żaden tam killer. Ale lubię mimo wszystko to, że psikając się Angelem, Słoniem, Midnight Poisonem czy czymś innym zapach jest ze mną od rana do wieczora. Są one cholernie trwałe. Te nie mają aż takiej trwałości-nie mniej jednak jest ona zadowalająca.

kasia7bhp
kasia7bhp

Ten zapach coś w sobie ma, zwrócił moją - w ciągu krótkiego czasu - dwa razy uwagę, w innym miejscu na innych osobach. Zazwyczaj nie pytam czym pachniesz? Ale jak już zapytałam właśnie były to perfumy Lady Million. Wyczuwalny przez otoczenie bardzo długo, ja z katarem chronicznym i go czułam więc to musi być geniusz perfumiarstwa bo mało że czuję to jeszcze ładny zapach ;-)
Ps. ależ cóż ja się dziwię jak współtwórcą jest mój ulubiony "nos" Dominique Ropion ;-) kocham go wprost za to.

Martielle
Martielle

Uwielbiam ten zapach. Jest idealny, słodki, kuszący, seksowny, ogoniasty, w przepięknym flakonie, przywołuje same miłe wspomnienia, zwłaszcza wakacje w Turcji.. kocham te perfumy, nic tego nie zmieni, są moim number one. Mogłabym się w nich kąpać, używać na codzień, ale bez przesady :) staram się nie nadużywać tego zapachu :)

Elegancik
Elegancik

Szczerze to jestem mężczyzną, ale moja mama ma ten zapach.
Dla kobiet bardzo mi się podoba, nawet gdy nie wiem kto przede mną lub za mną idzie to jeśli wyczuję właśnie ten lady milion to wiem, że moja mama :).
Dla kobiet (nie dziewczynek z gimnazjum) to zapach na szkolną 6-tkę.

Joskelyn
Joskelyn

Dla mnie Lady Million to jedne z najtrwalszych perfum, jakie mialam okazje nosić. W dodatku wszyscy wokół je czują - zbierają miliony komplementow, szczegolnie podobaja sie mezczyznom, nigdy zaden moj zapach nie zwracal takiej uwagi wszystkich facetow w poblizu. A stosuje dwa psiki za ucho i tyle - caly dzien za mną chodza. A na ubraniach trzymaja się wiecznosc - do czasu prania

I byloby fajnie, gdyby nie to, ze nie jestem calkiem do tego zapachu przekonana... Jego slodycz jest niby fajna, taka troche korzenna, mocno miodowa, ale bywaja chwile, ze zalatuje jakims takim fermentem, przeslodznym kompotem - szczegolnie w ciasnych pomieszczeniach.

A poniewaz caly czas go czuje, wyglada to mniej wiecej tak, ze minuty czucia przyjemnego, cieplego zapachu przeplataja sie z takimi kilkunstosekundowymi "zalatywaniami" czyms tanim, zepsutym i obrzydliwym.

Mimo wszystko fajnie byc komplementowaną wciaz za zapach, wiec nie wiem, czy bede chciala sie z nim tak do konca rozstac... Pozyjemy, zobaczymy.

Aaaa. no i opakowanie tragicznie niefunkjonalne - sliczne, ale gdy w butelce jest okolo 20 ml ciezko wydobyc perfumy.

Mad-Lainey
Mad-Lainey

A jednak Kocham!!!
Nastapil malo oczekiwany przelom!
Wczesniej smierdziel, a teraz nie umiem bez niego sie obejsc!
Nie mam pojecia jak mozna pokochac zapach, ktory wczesniej wzbudzal nudnosci...
Lady Million to gardenia zanurzona w miodzie z odrobina soku z malin przyproszona szczypta paczuli...
Zdecydownaie pokochalam i nie wiem jak to sie stalo, ze zapach ktory mnie wczesniej odpychal teraz zaczal mnie kusic i sprawil ze go pokochalam!
Trwalosc i moc swietna, zapach dobry do pracy w biurze, radze jednak uwazac z aplikacja. Intensywnosc Lady Million moze u niektorych spowodowac zawroty glowy :-)

karinawu
karinawu

Slodyczy malinowo cytrusowa:)
Nie w moim typie,ale dostalam w prezencie i przyzwyczailam sie.Bardzo slodkie,lecz z lekko wyczuwalna nuta drzewna,ta nuta podoba mi sie najbardziej.
Polecam na zime,na wieczor.
Podobaja sie plci przeciwnej:)
Natomiast trwalosc pozostawia troche do zyczenia:( przynajmniej w moim odczuciu:)
Warto przetestowac,warto zapoznac sie z tym zapachem,tak z ciekawosci

Lady Million by Paco Rabanne 2.68 out of 5 based on 129 ratings and 17 user reviews

Zakupowe okazje

Paco Rabanne Lady Million eau de parfum for women 1 oz
Paco Rabanne Lady Million eau de parfum for women 1 oz
Gift Set 2oz
35.89 USD
Paco Rabanne Mini Gift Set I. Lady Million 1 Million Eau De Parfum 2 x 0,2 oz Eau De Toilette 2 x 0,2 oz
Parfum
48.07 USD
Paco Rabanne Lady Million eau de parfum for women 1.7 oz
Paco Rabanne Lady Million eau de parfum for women 1.7 oz
48.95 USD
Lady Million Perfume by Paco Rabanne, 1.7 oz Eau De Parfum Spray unboxed for Women
Eau De Toilette 1.7oz
56.25 USD
Paco Rabanne Lady Million eau de parfum for women 2.7 oz
Paco Rabanne Lady Million eau de parfum for women 2.7 oz
59.99 USD
Lady Million Perfume by Paco Rabanne, 2.7 oz Eau De Parfum Spray unboxed for Women
60.00 USD
Lady Million Perfume by Paco Rabanne, 2.7 oz Eau De Parfum Spray Tester for Women
60.09 USD
62.07 USD
Lady Million Perfume by Paco Rabanne, 2.7 oz Eau De Toilette Spray for Women
Lady Million Perfume by Paco Rabanne, 2.7 oz Eau De Toilette Spray for Women
62.19 USD
Paco Rabanne Lady Million Gift Set XXIII. Eau De Parfum 2,7 oz Eau De Parfum 0,5 oz Body Milk 3,4 oz
Eau De Toilette 2.7oz
Paco Rabanne Lady Million Eau De Parfum Spray 80ml 2.7oz
Paco Rabanne Lady Million Eau De Parfum Spray 80ml 2.7oz
Gift Set 2.7oz
77.25 USD
Lady Million Gift Set by Paco Rabanne Gift Set for Women Includes 2.7 oz Eau De Parfum Spray 3.4 oz Body Lotion
Macys.com
Eau De Parfum 2.5oz
93.00 USD
Paco Rabanne Lady Million Eau de Parfum, 2.5 oz
Paco Rabanne Lady Million Eau de Parfum, 2.5 oz
Gift Set 2.7oz
103.00 USD
Paco Rabanne Lady Million Special Travel Edition Coffret Eau De Parfum Spray 80ml 2.7oz Sensual Body Lotion 100ml 3.4oz 2pcs

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paco Rabanne Lady Million, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paco Rabanne Lady Million, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lady Million marki Paco Rabanne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lady Million marki Paco Rabanne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Euphoria Viktor&Rolf Flowerbomb Bottega Veneta Bottega Veneta Laura Biagiotti Roma Gucci Gucci Rush Elie Saab Le Parfum Chanel Coco Mademoiselle Lady Gaga Fame Jimmy Choo Jimmy Choo Giorgio Armani Armani Mania Rihanna Reb'l Fleur Thierry Mugler Alien Chloe Chloe Eau de Parfum Guerlain L'Instant de Guerlain Lolita Lempicka Lolita Lempicka Giorgio Armani Emporio Armani Lei Gucci Gucci Eau de Parfum II Christian Dior Miss Dior Cherie Eau de Parfum Givenchy Ange ou Demon Marc Jacobs Lola