Marki » N-Q » szyprowo - kwiatowe « Grupy

La Nuit Paco Rabanne dla kobiet

La Nuit Paco Rabanne dla kobiet

miodowy
La Nuit Paco Rabanne dla kobiet Zdjęcia La Nuit Paco Rabanne dla kobiet Zdjęcia La Nuit Paco Rabanne dla kobiet Zdjęcia La Nuit Paco Rabanne dla kobiet Zdjęcia La Nuit Paco Rabanne dla kobiet Zdjęcia

La Nuit marki Paco Rabanne to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. La Nuit został wydany w 1985 roku. La Nuit stworzyli Pierre Wargnye i Rosendo Mateu. Nutami głowy są bazylia, bergamotka, cytryna amalfi, tangeryna i dzięgiel; nutami serca są jaśmin, róża, brzoskwinia, pieprz i biały miód; nutami bazy są mech dębowy, nuty drzewne, paczula, skóra, cedr virginia i cywet.

Bazylia Bergamotka Cytryna Amalfi Tangeryna Dzięgiel

Jaśmin Róża Brzoskwinia Pieprz Biały miód

Mech dębowy Nuty drzewne Paczula Skóra Cedr Virginia Cywet

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La Nuit by Paco Rabanne.

Boss Number One
Magie Noire

La Nuit Recenzje Perfum

Jeden z najbardziej fascynujących szyprów, jakie miałam okazję poznać. Nie należy jednak do wyniosłych, eleganckich szyprów, a do tych nieco brudnych, fizjologicznych, kojarzących się jednoznacznie.

Pierwszy raz natknęłam się na ten zapach na blogu, który niegdyś prowadził Luca Turin. Poświęcił mu całą notkę i nazwał jednym z najbardziej "brudnych" zapachów w historii perfumiarstwa - cytat "Spray Tabu on a horse, and you'll get the idea". Tabu to słynny zapach marki Dana, również znany ze swojego nieco wulgarnego erotyzmu.

La Nuit od początku nie zawiódł mych oczekiwań - z początku kwaśny, ziołowy, gorzki, szybko nabiera zmysłowości, dzięki nucie skóry, która nie kojarzy mi się z torebką, a cienkim wdziankiem z delikatnej skórki noszonym na gołe ciało, które to wdzianko zdążyło już przesiąknąć delikatną nutą świeżego potu.

Wytrawny, niesłodki miód i cywet wraz z ledwo wyczuwalną paczulą dopełniają całości.

Bardzo intymny zapach - jak zapach niewywietrzonego pokoju po gwałtownym akcie seksualnym. Noszenie go do pracy może być trochę ryzykowne, bo ciężko skupić się czując go na sobie - osobiście sprawdzone ;)

Dakini
Dakini

Zapach niezwykły, niewspółczesny. Może przerażać, a jednocześnie fascynuje. Piękny szypr z elementami prawie dosłownej zwierzęcości. Za każdym razem, gdy go używam odkrywam w nim jakiś inny wymiar, wielopoziomową głębię. Nie wiem jak jest odbierany przez innych, bo poza moim partnerem nikt go jeszcze na mnie nie oceniał. Na razie nie mam odwagi wystąpić w nim publicznie.:)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paco Rabanne La Nuit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paco Rabanne La Nuit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La Nuit marki Paco Rabanne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La Nuit marki Paco Rabanne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Clinique Aromatics Elixir Yves Saint Laurent Opium Guerlain Shalimar Guerlain Shalimar Parfum Initial Guerlain Mitsouko Eau de Toilette Sisley Eau du Soir Paloma Picasso Paloma Picasso L`Artisan Parfumeur Tea for Two Estée Lauder Knowing Lanvin Arpege Montale Full Incense Gres Cabochard Fendi Fendi Theorema Moschino Moschino Chanel Coco Eau de Parfum Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Robert Piguet Bandit Cartier Must de Cartier Givenchy Ysatis Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Kyoto