Marki » N-Q » drzewno - wodne « Grupy

Invictus Silver Cup Collector`s Edition Paco Rabanne dla mężczyzn

Invictus Silver Cup Collector`s Edition Paco Rabanne dla mężczyzn

morski
Invictus Silver Cup Collector`s Edition Paco Rabanne dla mężczyzn Zdjęcia

Invictus Silver Cup Collector`s Edition marki Paco Rabanne to drzewno - wodne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Invictus Silver Cup Collector`s Edition został wydany w 2014 roku. Invictus Silver Cup Collector`s Edition stworzyli Veronique Nyberg, Anne Flipo, Olivier Polge i Dominique Ropion. Nutami głowy są grejpfrut, nuty morskie i mandarynka; nutami serca są liść laurowy i jaśmin; nutami bazy są drzewo gwajakowe, mech, paczula i ambra.

Grejpfrut Nuty morskie Mandarynka

Liść laurowy Jaśmin

Drzewo gwajakowe Mech Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Invictus Silver Cup Collector`s Edition by Paco Rabanne.

Invictus Silver Cup Collector`s Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paco Rabanne Invictus Silver Cup Collector`s Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paco Rabanne Invictus Silver Cup Collector`s Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Invictus Silver Cup Collector`s Edition marki Paco Rabanne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Invictus Silver Cup Collector`s Edition marki Paco Rabanne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - wodne
Christian Lacroix Bazar pour Homme Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Escada Sunset Heat for Men Nautica Nautica Voyage CB I Hate Perfume Eternal Return Jovoy Paris Marine DSQUARED² He Wood Ocean Wet Wood Diesel Fuel for Life Summer CB I Hate Perfume M2 Black March Pascal Morabito Passion Mediterrannee Beach Andree Putman Preparation Parfumee Armand Basi L’Eau Pour Homme