Marki » N-Q » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Eau de Calandre Paco Rabanne dla kobiet

Eau de Calandre Paco Rabanne dla kobiet

Eau de Calandre marki Paco Rabanne to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Eau de Calandre został wydany w 1969 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna i geranium; nutami serca są jaśmin, róża, konwalia, ylang-ylang i irys; nutami bazy są wetyweria, mech dębowy, drzewo sandałowe, ambra, piżmo i cedr.

Bergamotka Cytryna Geranium

Jaśmin Róża Konwalia Ylang-ylang Irys

Wetyweria mech dębowy Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Calandre by Paco Rabanne.

Reckless

Eau de Calandre Recenzje Perfum

Melitele
Melitele

Absolutnie zgadzam się z Maborysą. Warto przetestować ten zapach ponieważ... cóż, urokliwa z niego bestia :)
Również na mojej skórze początkowo dominują cytrusy i geranium.
Po chwili pojawia się bogata, upojna mieszanka jaśminu i ylang-ylang oraz wetyweria z mchem i cedrem.
Całość niebanalna i bardzo kobieca. Szykowna i elegancka.

maborysa
maborysa

Zaraz po aplikacji bergamotka z cytryną i geranium uderza w nos jak młot pneumatyczny. Warto przeżyć ten mocny początek, bo po nim zjawia się on - Jaśmin! Przecudnie podany jaśmin, który nie męczy mnie, nie przyprawia o migrenę i nie dominuje niczego wokół mnie. Właściwie nie wyczuwam na sobie żadnej innej nuty, może poza bardzo delikatną smużką wetywerii gdzieś głęboko w tle. Bardzo kobiecy, fascynuje i upaja. Wydawało mi się, że nie lubię kwiatków-sratków, a tu niespodzianka! Trafiony- zatopiony, zakochałam się!
Przetestujcie, warto!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paco Rabanne Eau de Calandre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paco Rabanne Eau de Calandre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Calandre marki Paco Rabanne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Calandre marki Paco Rabanne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Christian Dior Diorella Givenchy Amarige D'Amour Rochas Byzance Lolita Lempicka The Heart-Catcher Lancetti Lancetti Femme Carven Monsieur Carven Jean Patou Adieu Sagesse Genny Genny Arno Sorel Mitsy Giorgio Valenti Rose Noire Absolue Gosh KAOS Roberto Capucci Filly