Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Black XS for Her Paco Rabanne dla kobiet

Black XS for Her Paco Rabanne dla kobiet

Mam: 47 Miałem: 81 Chcę: 29 Ukochany zapach: 2

kakaowy
Black XS for Her Paco Rabanne dla kobiet Filmy Black XS for Her Paco Rabanne dla kobiet Filmy
Black XS for Her Paco Rabanne dla kobiet Zdjęcia Black XS for Her Paco Rabanne dla kobiet Zdjęcia Black XS for Her Paco Rabanne dla kobiet Zdjęcia Black XS for Her Paco Rabanne dla kobiet Zdjęcia Black XS for Her Paco Rabanne dla kobiet Zdjęcia Black XS for Her Paco Rabanne dla kobiet Zdjęcia Black XS for Her Paco Rabanne dla kobiet Zdjęcia Black XS for Her Paco Rabanne dla kobiet Zdjęcia

Black XS for Her marki Paco Rabanne to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Black XS for Her został wydany w 2007 roku. Black XS for Her stworzyli Emilie (Bevierre) Coppermann i Mark Buxton. Nutami głowy są Żurawina, różowy pieprz i tamaryndowiec; nutami serca są czarny fiołek, kakao i róża; nutami bazy są paczula, wanilia i drewno massoia.

Żurawina Różowy pieprz Tamaryndowiec

Czarny fiołek Kakao Róża

Paczula Wanilia Drewno massoia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Black XS for Her by Paco Rabanne.

Black XS L'Exces for Her
Lady Rebel
Unique Rose
Dolce&Gabbana Pour Femme

Black XS for Her Recenzje Perfum

Miss_Kejt
Miss_Kejt

Żeby nie było - sam zapach nie jest zły, ale nieodłącznie kojarzy mi się z dyskoteką i pijanymi młodymi kobietami. Tyle razy go czułam w nocnych klubach, że przed oczami od razu mam obraz nietrzeźwej dziewczyny, a - przez częstość występowania na "wyjściach" - stał się oklepany. Dlatego kiedyś miałam nieodparte wrażenie, że jak dziewczyna nie wie czym wyperfumować się na dyskotekę - sięga po Black XS...

To doświadczenie powoduje, że nie chcę być kojarzona z Black XS... Nie chce być definiowania, jak tłum... I w dodatku nosić na sobie skojarzenia niezłego melanżu:)

Sam zapach zaś to porzeczka (dlaczego nie widzę jej w składzie?), kakao, wanilia i delikatna nuta drzewna. Przez cały czas statyczny, nierozwijający się, gasnący po 3 godzinach na ciele. Zły na pewno nie jest - byłabym niesprawiedliwa, gdybym właśnie tak podsumowała recenzję, bo ma to coś, ten pazur i pieprzyk. Jednak przez skojarzenia już zawsze będzie dla mnie oklepany i tylko na "jedną okazję"... I zdecydowanie dla kategorii wiekowej poniżej 25 roku życia.

Poza tym to typowy sztuczny i plastikowy Paco. Znając Lady Million i Olympeę - te z zamkniętymi oczami, bez błędu przypisałabym temu domowi mody. De facto to nie jest zła cecha, a bardzo chrakterystyczna i świadczy o spójnym wizerunku zapachów firmy.

Ana Collection
Ana Collection

Jedne z moich ulubionych zapachów i nawet kiczowa (choć prosta w formie) buteleczka tego nie zmieni :-)

Słodkie, ale zarazem cierpkie, to pewnie przez paczulę. Wyczuwam tu także wanilię, karmel i różę, dużo róży...Ale ta róża nie jest królewska, jest raczej taka rebeliancka, zadziorna i kapryśna, cierpka, niby słodka, ale nie końca...Wyczuwam też w nich porzeczkę, której, jak podano tutaj, rzekomo nie ma w składzie, ale jestem niemal pewna, że jest, tak przynajmniej wielokrotnie czytałam i to też podpowiada mi mój, co by nie było, amatorski nos.

Zawsze będę mieć do nich sentyment, ponieważ to nimi pachniałam na swoim ślubie i to na nie, kilka lat wcześniej, wydałam część swojej pierwszej pensji :-) Mój teść twierdzi, że zawsze jak poczuje ten zapach, przypominam mu się ja. Myślę, że to całkiem przyjemnie, mieć taki zapach, po którym ludzie będą Ciebie identyfikować.

Jeszcze jedno - zapach przyciąga mężczyzn, bardzo na nich działa, co nie zawsze jest przez nas pożądane. Z tego faktu, na dzień należy stosować je raczej oszczędnie, ponieważ są trwałe.

Jedyne, co mogę zarzucić zapachowi, to że się nie rozwija, jest raczej płaski, taki sam od początku do końca. Na jego usprawiedliwie dodam, że mnie jego wersja początkowa bardzo zadowala i nie wymagam już więcej od tego zapachu.

kadanka
kadanka

fajny miks slodyczy (kakao, czekolada) z nutami owocowymi.czuje kakao i jakis czerwony owoc, ale zdecydowanie dominuje kakao. co ciekawe zapach jest słodki (apetyczny), ale nie jest ciepły, wiec dzieki temu nie jest mdlacy. polaczenie slodyczy kakao i swiezosci owocowej jest bardzo udane. nalezy stosowac z umiarem bo jest naprawde bardzo intensywny i trwaly. 1 psikniecie za duzo i bol glowy gwarantowany. kakao i owocowa slodycz mocno wierca w nosie. zgadzam sie z opinia poprzedniczki, ktora napisala, ze jest to raczej zapach dla mlodych, dwudziestoparoletnich i młodszych kobiet. tak wlasnie mi sie kojarzy, ze studiami, peirwsza praca, roznymi imprezami i wieczornymi wyjsciami. imprezowy zapach;)

centurylove
centurylove

nie ma w nutach porzeczki? niemożliwe. i nie mylę jej z żurawiną, czuję wybitną i dosadną porzeczkę z różą podaną na szpyrowo-ambrowej podstawie. moge powiedzieć, że w sumie lubie.

esk10
esk10

Zapach niebanalny, kwiaty mieszają się ze słodyczą, i jakimiś innymi nutami, dającymi im małe pazurki, ale małe.

Jest jednak w nich coś co mi przeszkadza, jakaś jedna nuta , której nie umiem nazwać. Czasami nuta ta przypomina mi zapach palonego cukru ( do przepalanki).

Dlatego też, pomimo swej złożoności i bogactwa te prostackie nuty rażą i psują mi całoształt.

Męczę więc flakon, bo co do nich podejdę to muszę zapomnieć o tej 1 nutce aby wrócic.

amanda
amanda

Najbardziej w tym zapachu podoba mi się kwaskowatość.
Czy to żurawiny, porzeczki,nieważne.
Jest przez to ciekawie i nie ma nudnego,mdłego nijakiego zapachu.
Zapach zyskał ostatnio w moim odczuciu,ponieważ od niedawna polubiłam lekko kwaskowate podszyte słodyczą owocowe zapachy.
Może nie jest zapachem do którego chce się wracać,ale zużyć można z przyjemnością.

Beatafm
Beatafm

Ciekawy zapach - słodki ale nie ulepek tylko z pewną dozą kwaskowatości, prawdopodobnie dzięki żurawinie. Na mojej skórze trzymają się dość krótko i mają bardzo mizerną projekcję, ale podobają mi się.

lexis1979
lexis1979

Jakoś nie przypadł mi do gustu ten zapach. Dla mnie to taki dusiciel, w którym nie potrafię dopatrzeć się nut głowy. Jest za to dość dusząca róża i fiołek (też duszący) odrobina kakao i wszechogarniająca,zabijająca wszystko inne paczula. Zauważyłam, że paczula bywa różna, zwykle koszmarna, niestety, w tych perfumach objawiło mi się jej najgorsze wydanie. Poczułam się do tych perfum po prostu za stara. Może lepiej leżałyby na nastolatce idącej na dyskotekę (bo jakoś tak mi się kojarzą),natomiast nijak nie potrafię znaleźć w nich nic eleganckiego.
Butelka strasznie kiczowata i przerysowana, co jeszcze pogarsza sprawę.

basia88
basia88

Zapach rzeczywiście trochę rockowy,mroczny a zarazem romantyczny. W tym tkwi jego kontrast. Czuć żurawinę,pieprz,kakako,różę,wanilię. Butelka oddaje zawartość zapachu. Podoba się chłopakom jak i dziewczynom. Nie należy przesadzić z ilością. Raz nie wiem czemu koleżanka zapytała co mam na sobie i czy to Euphoria.:D Ja uważam, że nie jest podobny. Z tym zapachem kojarzy mi się zima,brak słońca, wieczór najlepiej lub śnieg, czarny płaszcz i skórzane spodnie. Smokey eyes i róż na policzkach oraz różowe usta. Jest słodki, ale jak dla mnie nie do przesady. Niektórych drażni. Zwłaszcza tych którzy czują jak psikamy się nim przed wyjściem. Potem pięknie pachnie na skórze jak i na ciuchach. To zdecydowanie mój zapach. Kupił mi go chłopak w ciemno widząc jak podoba mi się reklama perfum.

mala9mi
mala9mi

Butelka jest dziwaczna.Choć nalezy do mojej ulubionej kategorii butelek zwykłych, praktycznych i z korkiem, które można wrzucić do torebki to nie lubię jej oglądać.Jest jakaś...niespójna i przeładowana.Ale kolor ma ładny i pasujący do zapachu.
A sam zapach kojarzy mi się z konfiturą żurawinowo-różaną.Jest jednocześnie mocno słodki i mocno kwaśny.Intensywny i musujący.Ciekawego rysu dodaje mu nuta gorzkiego kakao, która sprawia, że zapach nie jest zbyt landrynkowaty.
Jest lekko słodko ale w moim odczuciu Black XS nie jest kiczowaty.Owszem raczej dla odbiorców młodszych ale nie zbyt młodych.
No i niestety spory minus-średnia trwałość.Poczatek jest naprawdę dobry, zapach jest intensywny i wyczuwalny.Niestety tylko przez godzinę, dwie.Potem robi się cichy i siedzi gdzieś blisko skóry.Szkoda trochę.

kpnz
kpnz

Zapach piękny, tajemniczy. Butelka kiczowata. Żurawina i róża nadają mu nieco konfiturowatego, ulepkowato-słodkiego wydźwięku. W całości to bardzo ciekawa, niepowtarzalna kompozycja. Kojarzy mi się z półmrokiem, zachodem słońca w letnie wieczory. Jednocześnie z czymś złowieszczym i mrocznym. Miałam i lubiłam do czasu, aż nie zaczął mne uczulać. Od tamtej chwili mnie odrzucił, ale miło wspomniam czas z nim spędzony, zanim mnie pokąsał. (:

karinawu
karinawu

Mialam,oddalam,znudzila mi sie ta mega slodycz.
Ale cos w nich jest,warte wyprobowania,trwalosc swietna:)
Jesli juz to zima lub na wieczor ostroznie:)
Ostatnio wachalam nowe xs,to samo plus masa malin:(

go_go_yubari
go_go_yubari

Jaki flakonik- takie perfumy. Ogólnie rzecz biorac- kicz. Słodki, przyjemny, lekka męska nutka dodaje im pazura. Nie zmienia to faktu, iż mimo, że zapach mi się podoba, rzadko nim pachnę, bo źle mi się kojarzy. Jest po prostu tanio, Black XS schlebia najniższym gustom.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paco Rabanne Black XS for Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paco Rabanne Black XS for Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Black XS for Her marki Paco Rabanne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Black XS for Her marki Paco Rabanne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Viktor&Rolf Flowerbomb Christian Dior Midnight Poison Kenzo Kenzo Amour Jimmy Choo Jimmy Choo Giorgio Armani Armani Code for Women Givenchy Ange ou Demon Chanel Coco Mademoiselle Thierry Mugler Angel Christian Dior Dior Addict Nina Ricci Nina Moschino Cheap & Chic I Love Love Torrente L`Or de Torrente Yves Saint Laurent Elle Moschino Moschino Funny! Rihanna Reb'l Fleur Yves Saint Laurent Manifesto Gucci Gucci Guilty Lancome La Vie Est Belle Giorgio Armani Armani Mania Thierry Mugler Angel Eau de Toilette