Marki » N-Q » drzewno - przyprawowe « Grupy

Black XS Potion for Him Paco Rabanne dla mężczyzn

Black XS Potion for Him Paco Rabanne dla mężczyzn

rumowy
Black XS Potion for Him Paco Rabanne dla mężczyzn Zdjęcia Black XS Potion for Him Paco Rabanne dla mężczyzn Zdjęcia

Black XS Potion for Him marki Paco Rabanne to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Black XS Potion for Him został wydany w 2014 roku. Black XS Potion for Him stworzyli Olivier Cresp i Emilie (Bevierre) Coppermann. Nutę głowy stanowi jałowiec; nutami serca są piołun i drzewo kaszmirowe; nutami bazy są labdanum i rum.

Jałowiec

Piołun Drzewo kaszmirowe

Labdanum Rum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Black XS Potion for Him by Paco Rabanne.

Black XS Potion for Him Recenzje Perfum

ganczar666
ganczar666

Truskawki,poziomki w czekoladzie,tak w skrócie można powiedzieć. Zapach słodko-owocowy z drzewną bazą. Projekcja jakby celowo przytłumiona w porównaniu z resztą kolekcji Black Xs. Trwałość dobra ok.6-8h. Pierwsze 2-3 godziny wyczuwalny na długość ramion, później gaśnie i siedzi grzecznie na skórze. Fajny,ale nic odkrywczego.

2017

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paco Rabanne Black XS Potion for Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paco Rabanne Black XS Potion for Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Black XS Potion for Him marki Paco Rabanne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Black XS Potion for Him marki Paco Rabanne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Balenciaga Ho Hang Chanel Allure Homme Sport Jacomo Aura for Men Hermes Hermessence Poivre Samarcande Juicy Couture Dirty English for Men Bruno Banani Magic Man Coty Stetson Black Ayala Moriel Vetiver Racinettes Lancetti Suspense Bath and Body Works Oak Kenzo Once Upon a Time pour Homme Masaki Matsushima Masaki Aqua Platinum