Marki » N-Q » drzewno - przyprawowe « Grupy

Black XS Potion for Him Paco Rabanne dla mężczyzn

Black XS Potion for Him Paco Rabanne dla mężczyzn

Mam: 2 Chcę: 1

rumowy
Black XS Potion for Him Paco Rabanne dla mężczyzn Zdjęcia Black XS Potion for Him Paco Rabanne dla mężczyzn Zdjęcia

Black XS Potion for Him marki Paco Rabanne to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Black XS Potion for Him został wydany w 2014 roku. Black XS Potion for Him stworzyli Olivier Cresp i Emilie (Bevierre) Coppermann. Nutę głowy stanowi jałowiec; nutami serca są piołun i drzewo kaszmirowe; nutami bazy są labdanum i rum.

Jałowiec

Piołun Drzewo kaszmirowe

Labdanum Rum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Black XS Potion for Him by Paco Rabanne.

Black XS Potion for Him Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paco Rabanne Black XS Potion for Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paco Rabanne Black XS Potion for Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Black XS Potion for Him marki Paco Rabanne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Black XS Potion for Him marki Paco Rabanne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Laura Biagiotti Tempore Uomo Laura Biagiotti Biagiotti Due Uomo Cereus Cereus No.11 Juicy Couture Dirty English for Men Lubin Le Vetiver Jaguar Jaguar Prestige Fresh Patchouli Pure Maitre Parfumeur et Gantier Santal Noble Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds He Limited Edition Rasasi Hatem Lolita Lempicka L`Eau au Masculin Smell Bent One