Marki » N-Q » orientalno - drzewne « Grupy

Black XS Los Angeles for Him Paco Rabanne dla mężczyzn

Black XS Los Angeles for Him Paco Rabanne dla mężczyzn

cynamonowy
Black XS Los Angeles for Him Paco Rabanne dla mężczyzn Zdjęcia Black XS Los Angeles for Him Paco Rabanne dla mężczyzn Zdjęcia Black XS Los Angeles for Him Paco Rabanne dla mężczyzn Zdjęcia

Black XS Los Angeles for Him marki Paco Rabanne to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Black XS Los Angeles for Him został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Cresp. Nutami głowy są pomarańcza, szałwia muszkatołowa i cytryna; nutami serca są cynamon, jabłko, konwalia i ananas; nutami bazy są nuty drzewne, kumaryna, mech dębowy i wanilia.

Pomarańcza Szałwia muszkatołowa Cytryna

Cynamon Jabłko Konwalia Ananas

Nuty drzewne Kumaryna mech dębowy Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Black XS Los Angeles for Him by Paco Rabanne.

Black XS Los Angeles for Him Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paco Rabanne Black XS Los Angeles for Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paco Rabanne Black XS Los Angeles for Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Black XS Los Angeles for Him marki Paco Rabanne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Black XS Los Angeles for Him marki Paco Rabanne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Bvlgari Eau Parfumee au The Rouge Christian Dior Dune Al-Rehab Nafees Robert Piguet Visa 2007 Scents of Time Ankh Mona di Orio Oiro Ajmal Al Shams Special Edition Charriol Charriol Eau de Parfum Sonoma Scent Studio Tabac Aurea Mexx Perspective Woman Le Labo Another 13 Swiss Arabian Al Waseem