Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Black XS Los Angeles for Her Paco Rabanne dla kobiet

Black XS Los Angeles for Her Paco Rabanne dla kobiet

Black XS Los Angeles for Her Paco Rabanne dla kobiet Zdjęcia Black XS Los Angeles for Her Paco Rabanne dla kobiet Zdjęcia Black XS Los Angeles for Her Paco Rabanne dla kobiet Zdjęcia

Black XS Los Angeles for Her marki Paco Rabanne to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Black XS Los Angeles for Her został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Emilie (Bevierre) Coppermann. Nutami głowy są kokos, gorzka pomarańcza, Żurawina, tamaryndowiec i cytryna; nutami serca są ciemiernik, orchidea, rum, jaśmin, magnolia i brzoskwinia; nutami bazy są wanilia, ambra, nuty drzewne, karmel, paczula i białe piżmo.

Kokos Gorzka pomarańcza Żurawina Tamaryndowiec Cytryna

Ciemiernik Orchidea Rum Jaśmin Magnolia Brzoskwinia

Wanilia Ambra Nuty drzewne Karmel Paczula Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Black XS Los Angeles for Her by Paco Rabanne.

Black XS Los Angeles for Her Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paco Rabanne Black XS Los Angeles for Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paco Rabanne Black XS Los Angeles for Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Black XS Los Angeles for Her marki Paco Rabanne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Black XS Los Angeles for Her marki Paco Rabanne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Cinema Festival d`Ete Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme Montana Montana Mood Soft Calypso St. Barth Jala E. Coudray Esperys Jasper Conran Mistress MDCI Parfums Promesse de l`Aube The Party The Garden Party Tuberose Penhaligon`s Orange Blossom Anucci Anucci Femme Guerlain Shalimar Black Mystery 2007 Gres Cabotine Gold