Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Black XS L'Exces for Her Paco Rabanne dla kobiet

Black XS L'Exces for Her Paco Rabanne dla kobiet

Mam: 16 Miałem: 11 Chcę: 12 Ukochany zapach: 2

Black XS L'Exces for Her Paco Rabanne dla kobiet Filmy
Black XS L'Exces for Her Paco Rabanne dla kobiet Zdjęcia Black XS L'Exces for Her Paco Rabanne dla kobiet Zdjęcia Black XS L'Exces for Her Paco Rabanne dla kobiet Zdjęcia

Black XS L'Exces for Her marki Paco Rabanne to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Black XS L'Exces for Her został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Emilie (Bevierre) Coppermann. Nutami głowy są neroli i czarny pieprz; nutami serca są jaśmin, róża i cereus "królowa nocy"; nutami bazy są wanilia i drzewo kaszmirowe.

Neroli Czarny pieprz

Jaśmin Róża Cereus

Wanilia Drzewo kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Black XS L'Exces for Her by Paco Rabanne.

Black XS for Her
Black XS L'Aphrodisiaque for Women
Lady Rebel

Black XS L'Exces for Her Recenzje Perfum

nestlee
nestlee

Pierwszy raz mialam do czynienia z męska wersja tego zapachu i zakochalam sie raz na zawsze, wręcz do tego stopnia, ze codziennie wchodziłam do drogerii, zeby pachniec jak taki męzczyzna. Dzien, w ktorym znalazlam wersję damska, był jednym ze szczesliwszych ;) Kocham zarowno wersję klasyczna XS black, lecz L'exces jest naprawdę "ekscesem". Zapach bardzo, bardzo intensywny, charakterystyczny, cieply. Z poczatku ostry, odurzajacy, lecz na ciele zaczyna się osładzac. Wywołuje reakcje otoczenia, zawsze pozytywne. Nie jestem w stanie wymienic poszczegolnych nut zapachowych, bo jestem nimi szalenie odurzona. Kojarza się z osoba seksowna, mloda, szalona. Mezczyzna zawsze wraca do tak pachnacej kobiety. Oczywiscie, zaqpach baaardzo trwały i o ogromnej projekcji, jak najbardziej przyjemnej. Zadne inne perfumy tak nie pachna :)

amanda
amanda

Jakoś wolę tę wersję od Black xs, ta jest wytrawniejsza, mniej spotykana.
Na otwarciu dominuje pieprz, gdzie po chwili dołącza łagodna neroli.
Nie wiem jak tam wygląda sprawa z owym cerusem bo nie znam i nie będę improwizować na temat, ale podoba mi się jaśmin, który dołączył wkrótce .
Ja go nazywam "alienowskim", kto zna rodzinę Alienów wie o co chodzi. Również zjawia się róża a raczej wychyla zza jaśminowych powerowych gałązek oraz wanilia ,ale taka delikatna bo w dalszej fazie zapachem rządzi alienowski jaśmin.
Jak dla mnie ciekawy zapach , mając kiedyś Black xs nie zachwycił mnie zbytnio , chociaż i podobał się.
Lecz jednak ten to zupełnie inny ciekawszy kierunek.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paco Rabanne Black XS L'Exces for Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paco Rabanne Black XS L'Exces for Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Black XS L'Exces for Her marki Paco Rabanne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Black XS L'Exces for Her marki Paco Rabanne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lolita Lempicka Si Lolita Jimmy Choo Jimmy Choo Guerlain Shalimar Yves Saint Laurent Black Opium Thierry Mugler Angel Calvin Klein Reveal Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum La Perla J`Aime La Nuit Christian Dior Poison Nina Ricci Nina Kenzo L'Eau par Kenzo Lady Gaga Eau de Gaga 001 Roberto Cavalli Roberto Cavalli Nero Assoluto Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Hermes Jour d`Hermes Absolu Yves Rocher So Elixir Christian Dior Hypnotic Poison Diesel Loverdose Yves Saint Laurent Manifesto Rihanna Reb'l Fleur