Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Black XS L'Exces for Her Paco Rabanne dla kobiet

Black XS L'Exces for Her Paco Rabanne dla kobiet

Mam: 16 Miałem: 11 Chcę: 15 Ukochany zapach: 1

Black XS L'Exces for Her Paco Rabanne dla kobiet Filmy
Black XS L'Exces for Her Paco Rabanne dla kobiet Zdjęcia Black XS L'Exces for Her Paco Rabanne dla kobiet Zdjęcia Black XS L'Exces for Her Paco Rabanne dla kobiet Zdjęcia

Black XS L'Exces for Her marki Paco Rabanne to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Black XS L'Exces for Her został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Emilie (Bevierre) Coppermann. Nutami głowy są neroli i czarny pieprz; nutami serca są jaśmin, róża i cereus "królowa nocy"; nutami bazy są wanilia i drzewo kaszmirowe.

Neroli Czarny pieprz

Jaśmin Róża Cereus

Wanilia Drzewo kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Black XS L'Exces for Her by Paco Rabanne.

Black XS for Her
Black XS L'Aphrodisiaque for Women
Lady Rebel

Black XS L'Exces for Her Recenzje Perfum

Ann
Ann

Najbardziej niegrzeczny mainstreamowy zapach jaki znam!
Co z tego, że flanker, że Black XS (klasyk mi się podoba, ale nie porywa), że Paco, że dyskusyjna kampania reklamowa, która nie wszystkim przypadnie do gustu i tak dalej. To jest po prostu dobre.
Black XS L' Exces początkowo jest mocno jaśminowy i to nie byle jakim jaśminem, bo tym miętowym, wręcz "muglerowskim". Do tego pieprz i neroli, jest pikantnie i niezbyt słodko. Po czasie całość łagodnieje, wchodzi delikatna wanilia, robi się bardziej komfortowo. Przez cały okres trwania zapachu towarzyszy nam delikatny dymek, który nadaje lekkiej chropowatości i podbija mój odbiór zapachu. Czuję też nie wiadomo skąd czarne jagody. Generalnie całość ma coś w sobie ze starszej wersji Euphorii czy też Be Delicious Night, chociaż te trzy zapachy nie są ze sobą blisko spokrewnione.
Trwałość i projekcja trzymają poziom. Flakon nie jest super piękny, ale dobrze wykonany i generalnie oceniam go na plus.

Skojarzenia? Ciemniejsza szminka, mocna muzyka, czarna koronka i ogólny wizerunek w stylu "sexy woman with a dark twist".
Zdecydowanie jestem na tak!

2017
nestlee
nestlee

Pierwszy raz mialam do czynienia z męska wersja tego zapachu i zakochalam sie raz na zawsze, wręcz do tego stopnia, ze codziennie wchodziłam do drogerii, zeby pachniec jak taki męzczyzna. Dzien, w ktorym znalazlam wersję damska, był jednym ze szczesliwszych ;) Kocham zarowno wersję klasyczna XS black, lecz L'exces jest naprawdę "ekscesem". Zapach bardzo, bardzo intensywny, charakterystyczny, cieply. Z poczatku ostry, odurzajacy, lecz na ciele zaczyna się osładzac. Wywołuje reakcje otoczenia, zawsze pozytywne. Nie jestem w stanie wymienic poszczegolnych nut zapachowych, bo jestem nimi szalenie odurzona. Kojarza się z osoba seksowna, mloda, szalona. Mezczyzna zawsze wraca do tak pachnacej kobiety. Oczywiscie, zaqpach baaardzo trwały i o ogromnej projekcji, jak najbardziej przyjemnej. Zadne inne perfumy tak nie pachna :)

amanda
amanda

Jakoś wolę tę wersję od Black xs, ta jest wytrawniejsza, mniej spotykana.
Na otwarciu dominuje pieprz, gdzie po chwili dołącza łagodna neroli.
Nie wiem jak tam wygląda sprawa z owym cerusem bo nie znam i nie będę improwizować na temat, ale podoba mi się jaśmin, który dołączył wkrótce .
Ja go nazywam "alienowskim", kto zna rodzinę Alienów wie o co chodzi. Również zjawia się róża a raczej wychyla zza jaśminowych powerowych gałązek oraz wanilia ,ale taka delikatna bo w dalszej fazie zapachem rządzi alienowski jaśmin.
Jak dla mnie ciekawy zapach , mając kiedyś Black xs nie zachwycił mnie zbytnio , chociaż i podobał się.
Lecz jednak ten to zupełnie inny ciekawszy kierunek.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paco Rabanne Black XS L'Exces for Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paco Rabanne Black XS L'Exces for Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Black XS L'Exces for Her marki Paco Rabanne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Black XS L'Exces for Her marki Paco Rabanne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Rose Oud Lolita Lempicka Si Lolita Paco Rabanne Black XS for Her Jimmy Choo Jimmy Choo Mugler Angel Eau de Toilette Yves Saint Laurent Black Opium Diesel Loverdose Mugler Angel Guerlain Shalimar Calvin Klein Reveal Trussardi Donna Trussardi 2011 Versace Versense Yves Saint Laurent Manifesto Roberto Cavalli Roberto Cavalli Nero Assoluto Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Hermes Jour d`Hermes Absolu Christian Dior Poison Christian Dior Hypnotic Poison Prada Prada Candy Nina Ricci Nina