Marki » N-Q » drzewno - przyprawowe « Grupy

1 Million Paco Rabanne dla mężczyzn

1 Million Paco Rabanne dla mężczyzn

Mam: 50 Miałem: 41 Chcę: 7 Ukochany zapach: 1

1 Million Paco Rabanne dla mężczyzn Filmy
1 Million Paco Rabanne dla mężczyzn Zdjęcia 1 Million Paco Rabanne dla mężczyzn Zdjęcia 1 Million Paco Rabanne dla mężczyzn Zdjęcia 1 Million Paco Rabanne dla mężczyzn Zdjęcia 1 Million Paco Rabanne dla mężczyzn Zdjęcia 1 Million Paco Rabanne dla mężczyzn Zdjęcia 1 Million Paco Rabanne dla mężczyzn Zdjęcia 1 Million Paco Rabanne dla mężczyzn Zdjęcia 1 Million Paco Rabanne dla mężczyzn Zdjęcia

1 Million marki Paco Rabanne to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. 1 Million został wydany w 2008 roku. 1 Million stworzyli Christophe Raynaud, Olivier Pescheux i Michel Girard. Nutami głowy są grejpfrut, mięta i czerwona mandarynka; nutami serca są róża, cynamon i nuty przyprawowe; nutami bazy są skóra, nuty drzewne, Żywica bursztynowa i indyjskia paczula.

Grejpfrut Mięta Czerwona mandarynka

Róża Cynamon Nuty przyprawowe

Skóra Nuty drzewne Żywica bursztynowa Indyjskia paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 1 Million by Paco Rabanne.

Halloween Man
212 VIP Men
1 Million Absolutely Gold
1 Million Intense
Passion Man

1 Million Recenzje Perfum

dexo91
dexo91

Nachalny, zwracający na siebie uwagę słodziak z nutką elegancji. Jedni go kochają, drudzy nienawidzą :) Ja bardzo szanuję 1M, był to mój pierwszy oryginalny zapach. Projekcja i trwałość mistrzowskie. Jednak ostatnio przetestowałem 212 Vip i szczerze mogę powiedzieć że CH jest IMO lepszy. Pozdrawiam hejterów :)

realego
realego

Woda toaletowa dla gówniarzy, takich w przedziale 0-20. Do bólu irytująca, sztuczna i pozbawiona z grubsza sensu. Jeśli miałbym określić ten zapach dwoma słowami to byłyby to guma balonowa. Taka, którą w dzieciństwie się żuło i robiło balony. Ten zapach idealnie odzwierciadla smak takiej gumy. Jest kiczowato, głośno i przede wszystkim zniewieściale. Pozbawione charyzmy, jedna z najgorszych wód toaletowych w historii. Jedyne co można tutaj pochwalić to oczywiście trwałość i projekcję, obok A*Mena to obecnie dwie takie wody toaletowe, które potrafią zrobić furorę na imprezach w młodocianym towarzystwie.

anja
anja

Ja go nie lubie,zbyt natarczywy,nachalny,chamski.Zwraca uwage, to fakt,ale zarowno idzie w parze z tandeta.Nut drzewnych i przypraw wedlug mojego nosa tyle co kot naplakal ,ale co tam.Uwielbia go moj maz,nosi z rozkosza.Mowie mu ,ze niech robi jak chce,woli pachniec jak przyslowiowy "kazdy",ok. Million idzie leb w leb z Chloe-mieszczuchy ktore zawojowaly swiat i ktore czuc wszedzie.Mnie kojarza sie z malo wymagajacymi i malo wybrednymi osobami. Wygrywaja w rankingach mainstreamu.
Sytuacja 1:odbieramy siostre z lotniska,cala droge od wyjscia ona zachwyca sie i komentuje zartobliwie ,ze takim luksusem u nas pachnie ,jak w jakims pewexie.Dopiero kiedy nadal czula ten "luksus" w samochodzie zorientowala o co chodzi.
Sytuacja 2:Panie sprzedajace nam pieczywo i kawe w piekarni wrecz oblezyly mojego meza zachwalajac jego perfumy.Wolalam poczekac na kawe na zewnatrz :)
Maz chodzi dumny jak paw,nigdy wczesniej tak swiata nie zawojowal.A niech mu juz tam bedzie.

Piodr
Piodr

A Ja go lubię. Idziesz ulicą i wiesz, że osoby idące za Tobą zastanawiają się "co to za zajebisty zapach ?!". Wchodzisz do pomieszczenia i wszędzie Cię czuć, a kobiety pociągają nosami z zachwytu. Bo właśnie od tego jest 1 Million. Ma robić wrażenie i tyle! To perfumeryjny odpowiednik playboy'a, który robi wrażenie na kobietach, jest pewny siebie i skupia na sobie uwagę innych. Te perfumy to fenomen, który mocno namieszał na rynku perfumeryjnym, co można zaobserwować po tym, że inne marki zaczęły masowo stwarzać kompozycje, mocno nawiązujące do 1M. Ale to 1M był pierwszy, i nic tego nie zmieni.
Jest słodki, zmysłowy i uniwersalny. Parametry na bardzo wysokim poziomie. Robi mega pozytywne wrażenie na otoczeniu. Czego chcieć więcej ?!

Lady_Daisy
Lady_Daisy

Bardzo przyjemny,męski zapach. Słodkawy i mocno przyprawiony, ale to połączenie intryguje.Zdecydowanie na wieczór, na wyjście. Nie widzę go na mężczyźnie robiącym właśnie zakupy, ani na siedzącym w biurze. Trwałość - ogromna, jak i projekcja zresztą.
Jako kobieta stwierdzam, że jest na plus :)

Marcin__
Marcin__

Nie nie nie i jeszcze raz nie. Pan Paco nie znajdzie we mnie swojego wielbiciela. Probowalem trzykrotnie i trzy razy klapa. W tym wypadku klapa we wszystkim. Pachnie on na mnie jak oranzada pomaranczowa, konkretnie takie Piccolo. Druga kwestia ktora go dyskwalifkuje, to to, ze psikaja sie nim gimbusy Dokladnie, dzieci z gimnazjum i z liceum. Ja nie wiem, skad biora na niego pieniadze, ale niewazne. Ponadto zlewa sie nim co trzecia (na szczescie juz dorosla) osoba w moim otoczeniu Malo tego, przez caly rok, a latem jest to fatalne w skutkach(chyba ktos juz o tym wspominal). Jesli juz, to jest to zapach na zime, tylko i wylacznie wg mnie, nawet bardziej sie do tego nadaje niz Black_XS. Nie rozumiem fenomenu tego zapachu, jego medialnosci. Przeciez nie jest tani, a tak duzo osob go uzywa! Czyzby byl tak rozreklamowany? Do mnie to nie przemawia.

Kajetan Kowalski
Kajetan Kowalski

Zapach idealny dla każdego mężczyzny, niezwykle słodki - jak dla mnie, wręcz cukierkowy. Jestem zwolennikiem takich zapachów - dlatego też posiadając buteleczkę Paco Rabanne czuję się niezwykle rozpieszczony. Jeszcze żaden z zapachów nie obudził we mnie, aż tylu emocji i odczuć. W moim przypadku projekcja jest ogromna, zaś sam zapach utrzymuje się ponad cały dzień. Warty każdej wydanej złotówki!

Kokos ;)
Kokos ;)

Nie wiem dlaczego ale ja czuję w nim poziomki lub maliny których w spisie nut nie widzę.
Zapach jest słodki.
Pachnie intensywnie i trzyma się naprawdę długo na skórze.
Zapach jest raczej na chłodne dni.
Jedyną wadą jest jego popularność.
1/4 osób na ulicy nim pachnie.

PeterPan
PeterPan

Zaczynam dochodzic do wniosku, ze warto zainteresowac sie tym zapachem. Testowalem go na weekend. No I zostal mi w glowie. Nuty to ciekawe wkomponowanie cytrusow z pikantnoscia I ja odczuwam troche tematow drzewnych.
Wiadomo, ze zostalo juz wylane na ten zapach duzo kublow wody. WIelu 'co ambitniejszym' I 'dojrzalszym' perfumomanom nie podoba sie, ze sa ciezkie, ze nawet najsilniejszym mydlem nie mozna ich zmyc, ze sa wyzywajace I dzialajace na co niektora czesc tej piekniejszej plci jako magnes. Mi sie one podobaja. I nie dlatego, ze butelka, ze sa popularne, one po prostu fajnie pachna. Na moim cielsku leza dosc dobrze I nie krzycza na kilometr, ze nadchodze. Nie wiem, czy klimat w ktorym mieszkam ma cos do czynienia z tym jak one rosna I wpisuja sie w 'scent of my body'.
Komu je mozna polecic, na pewno mi :)
Po za tym kazdemu, kto lubi cieple zapachy, co lubi raz sie polac woda I pachnac przez caly dzien, mysle, ze sa meskie, a kobiety je lubia, bo jest w nich wlasnie troche feminizmu, troche kobiecosci.
Przy nastepnej okazji zostana na pewno przeze mnie zakupione.

yhmmma
yhmmma

Zapach, który ma wielu zwolenników - ja do nich nie należę. Więc albo go polubisz od razu, albo znienawidzisz.
Słodki, imprezowy, bardzo nowoczesny, wesoły. Kompozycja mimo tego, że mamy tam wiele składników niestety bardzo liniowa - mnie męczy, oj strasznie mnie męczy. Nie wyobrażam sobie używać go codziennie. Wydaje mi się, że na dłuższą metę zmęczy każdego. Dla mnie to typowy zapach do klubu i koniec. Nigdzie indziej się nie nadaje. Poza tym co działa na jego niekorzyść niestety bardzo podrabiany przez co połowa chłopaczków pachnie jak 1$. Na pewno podoba się młodym kobietom.
Trwałość + projekcja = KILLER !
Flakon mega kiczowaty.
Daję mu 3

Muzzer27
Muzzer27

Tony czerwonej pomarańczy i róż skąpane w karmelu. Tyle wystarczy, żeby opisać killera, jakim jest 1 Million. Podstawowa broń każdego szanującego się bywalca klubów i namiętnego podrywacza:) Projekcja i trwałość są przepotężne. Biorąc pod uwagę powyższe oraz ogromną popularność tego zapachu w ostatnich latach zamarłem na wieść o premierze wersji Intense. Na samą myśl aż strach iść do klubu. Jakkolwiek pusta i kiczowata by ta zapachowa gwiazdka pop nie była, 1 Million to znakomicie przygotowana kompozycja z najwyższej półki. Sam jednak bym jej dziś już nie użył.

pawelota
pawelota

Zapach niezły, ale bardziej dobra reklama i marketing spowodowały, że jest tak chętnie kupowany. Jest w nim wszystko, a mimo wszystko wydaje się pusty i próżny jak opakowanie, które przykuwa swoim kiczem. Kompozycja zgrabna i piękne składniki, lecz biała skóra może spodobać się bardziej kobietom, aniżeli mężczyznom. W morzu współczesnych dramatycznie nijakich zapachów może być, ale szału nie ma. Oceniam na 4.

Niszka
Niszka

1 Million to naprawdę dobry zapach, z tym że po pierwsze trzeba lubić słodkie aromaty w perfumach dla mężczyzn, a po drugie, trzeba się przyzwyczaić do tego, że 1 Million nie jest casualowcem, którego się używa na każdą okazję w każdą porę dnia czy roku, chociaż niestety wiele osób tak go właśnie stosuje. Jak zauważył RoQ, to zapach raczej klubowy, a na pewno wieczorowy. Tak się teraz zastanawiam i trudno jest mi policzyć choćby na palcach jednej ręki stricte wieczorowe kompozycje dla mężczyzn, a przecież dla kobiet są ich setki.

Czym jeszcze nie jest 1 Million? Dla mnie nie jest to zapach dla dojrzałego faceta, raczej dla nastolatka, studenta, czy kawalera - imprezowicza. Chociaż to tylko moje subiektywne uczucie, skoro starszy facet będzie się w nich dobrze czuł to czemu miałby ich nie używać?

Siła rażenia 1 Million jest ogromna, jest i trwały na skórze i wydajny, w sensie wielkości aplikacji wystarczającej do bycia wyczuwalnym. Zdecydowanie wart swojej ceny.

Roq
Roq

Uwielbiam czytać opinie o 1 Million. Zauważyłem, że przeważnie więcej w tych recenzjach polityki, niż faktycznej, obiektywnej oceny.
Fenomen. Wszedłem w posiadanie tego zapachu nie z własnej woli, a raczej w dość dziwnej, tragiczno-romantycznej sytuacji bez happy endu, więc powinienem go nienawidzić.
A jednak uważam go za pewnego rodzaju objawienie, na dość nudnym i monotonnym rynku perfumeryjnym. Tandetny flakon, kretyńska reklama i rekordy sprzedaży spowodowały, że grupa "lewackich" fanów zapachów zawzięcie zajęła się nie tyle rzetelną krytyką, co krytykanctwem. Jakby szlag ich trafiał, że 1Million okazał się hitem. Aż zacieram łapki z ubawu jaki mam, czytając niektóre recenzje.
Zdaję sobie sprawę, że nadmierna popularność potrafi zaszkodzić, ale nie powinno to wpływać na ocenę samego zapachu. A według mnie i pewnie nie tylko mnie, to jeden z lepszych zapachów klubowych ostatniej dekady. Na tyle dobrym, że jak grzyby po deszczu zaczęły pojawiać się na rynku jego mniej, lub bardziej udane klony.
Wracając do mojej oceny, 1 Million jest zgrabną kompozycją, stworzoną przez mistrzów w tej dziedzinie. Kompozycją hałaśliwą, ale harmonijną. Jest w niej wszystko, co potrzebne, żeby zgarnąć niejedną niunię z dyskoteki. Jest seks, jest zabawa, jest kropla romantyki... Wiem. Spłaszczam. Ale kompozycyjnie, słynny Pure Malt to przy 1Million jak bardzo ubogi krewny i to pod każdym względem. Przesadziłem. Flakon PM jest fajniejszy Projekcja i trwałość - porażająca. Mogę porównać ją do A*Mana, który w tej dziedzinie uchodzi za prawdziwego Pershinga.
1Million to zapach "szampański", ciepły, otulający, a jednocześnie wesoły. Nie widzę innego zastosowania, jak nocne klubowe imprezy, choć zdarza mi się mijać pachnących nim idiotów, w lipcowe, gorące popołudnia.
Używam go niezmiernie rzadko, bo nie jestem fanem imprez. Ale podkreślam raz jeszcze - to naprawdę, jeden z lepszych zapachów ostatnich lat. Mój kumpel z pracy nienawidzi go z jednego powodu - że taki drogi. Ale dla niego wszystko jest drogie, za co trzeba zapłacić. To Nigeryjczyk :)
Jeśli ktoś uwielbia delikatne "zapaszonki" typu Aqua Di Gio itp., 1Million będzie brutalny, jak mastiff penetrujący ratlerka.
Czy zbyt damski? Cóż.. Kiedyś męska woda nie miała prawa być słodkawa, ale te czasy już minęły. Nie jesteśmy już tacy sztywni w sprawach zapachów. Delikatnie wchodzimy na terytoria kiedyś zarezerwowanych dla kobiet, a i one nie boją się wchodzić na nasze, i szczerze mówiąc, nierzadko dodaje im to sporo seksapilu...

1 Million by Paco Rabanne 3.11 out of 5 based on 112 ratings and 14 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paco Rabanne 1 Million, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paco Rabanne 1 Million, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 1 Million marki Paco Rabanne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 1 Million marki Paco Rabanne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Coupon Code Fragrantica
Gucci Gucci Pour Homme II Hugo Boss Boss Bottled Christian Dior Dior Homme Intense Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Carolina Herrera 212 VIP Men Paco Rabanne Black XS Hermes Terre d'Hermes Kenzo Kenzo pour Homme Thierry Mugler A*Men Yves Saint Laurent M7 Giorgio Armani Acqua di Gio Chanel Allure Homme Sport Christian Dior Dior Homme Rochas Rochas Man Lalique Encre Noire Versace Versace Pour Homme Creed Aventus Gucci Gucci pour Homme Christian Dior Dior Homme Burberry London for Men