Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Tahitian Gardenia Pacifica dla kobiet

Tahitian Gardenia Pacifica dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 2

ozonowy
Tahitian Gardenia Pacifica dla kobiet Zdjęcia Tahitian Gardenia Pacifica dla kobiet Zdjęcia Tahitian Gardenia Pacifica dla kobiet Zdjęcia Tahitian Gardenia Pacifica dla kobiet Zdjęcia Tahitian Gardenia Pacifica dla kobiet Zdjęcia

Tahitian Gardenia marki Pacifica to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak gardenia, jaśmin, słodka pomarańcza i liść herbaty.

Gardenia Jaśmin Słodka pomarańcza Liść herbaty

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tahitian Gardenia by Pacifica.

Tahitian Gardenia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pacifica Tahitian Gardenia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pacifica Tahitian Gardenia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tahitian Gardenia marki Pacifica. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tahitian Gardenia marki Pacifica reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Very Irresistible Rose Centifolia de Châteauneuf de Grasse 2006 Bvlgari Bvlgari Rose Essentielle Eau De Toilette Rosee Victorio & Lucchino Bambina Jo Malone Vintage Gardenia Mandarina Duck Mandarina Duck Rouge Intense Crabtree & Evelyn Summer Hill Neil Morris Rainflower Xerjoff Ibitira Caron Narcisse Blanc Maitre Parfumeur et Gantier Jasmin Vivienne Westwood Naughty Alice Kenzo L`Eau de Kenzo Amour