Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Tahitian Gardenia Pacifica dla kobiet

Tahitian Gardenia Pacifica dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

ozonowy
Tahitian Gardenia Pacifica dla kobiet Zdjęcia Tahitian Gardenia Pacifica dla kobiet Zdjęcia Tahitian Gardenia Pacifica dla kobiet Zdjęcia Tahitian Gardenia Pacifica dla kobiet Zdjęcia Tahitian Gardenia Pacifica dla kobiet Zdjęcia

Tahitian Gardenia marki Pacifica to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak gardenia, jaśmin, słodka pomarańcza i liść herbaty.

Gardenia Jaśmin Słodka pomarańcza Liść herbaty

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tahitian Gardenia by Pacifica.

Tahitian Gardenia Recenzje Perfum

Tahitian Gardenia by Pacifica 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pacifica Tahitian Gardenia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pacifica Tahitian Gardenia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tahitian Gardenia marki Pacifica. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tahitian Gardenia marki Pacifica reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Boucheron Miss Boucheron Nina Ricci Love in Paris Christmas 2006 Paul Smith Paul Smith Women Estée Lauder Pleasures Summer Fun Faconnable Faconnable Femme Lanvin Arpege Eclat d`Arpege Calypso Christiane Celle Calypso Gardenia Tsi-La Organic Kizes Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties Baby Parfums Berdoues Violette Divine TerraNova Plumeria Issey Miyake L`Eau d`Issey Florale