Marki » N-Q » orientalno - waniliowe « Grupy

Sugared Amber Dream Spray Pacifica dla kobiet i mężczyzn

Sugared Amber Dream Spray Pacifica dla kobiet i mężczyzn

Sugared Amber Dream Spray marki Pacifica to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Sugared Amber Dream Spray został wydany w 2015 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cukier, wanilia i ambra.

Cukier Wanilia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sugared Amber Dream Spray by Pacifica.

Sugared Amber Dream Spray Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pacifica Sugared Amber Dream Spray, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pacifica Sugared Amber Dream Spray, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sugared Amber Dream Spray marki Pacifica. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sugared Amber Dream Spray marki Pacifica reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Chopard Wish Thierry Mugler Angel Jette Joop By Night Jette Anna Sui Sui Dreams Jessica Simpson Fancy Les Parfums de Rosine Rose Praline Molinard Les Orientaux: Vanille Boadicea the Victorious Majestic Carol`s Daughter Ecstasy Thierry Mugler Show Collection Angel Extrait de Parfum Galimard Canaica Yves Rocher Folies de Saisons L'Esprit Dans Les Etoiles En Hiver