Marki » N-Q » orientalno - drzewne « Grupy

Spanish Amber Pacifica dla kobiet i mężczyzn

Spanish Amber Pacifica dla kobiet i mężczyzn

Spanish Amber Pacifica dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Spanish Amber Pacifica dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Spanish Amber Pacifica dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Spanish Amber Pacifica dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Spanish Amber Pacifica dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Spanish Amber marki Pacifica to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Spanish Amber został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są cytrusy, bergamotka i Żywica elemi; nutami serca są drzewo sandałowe i pelargonia pachnąca; nutami bazy są ambra i Żywice.

Cytrusy Bergamotka Żywica elemi

Drzewo sandałowe Pelargonia pachnąca

Ambra Żywice

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Spanish Amber by Pacifica.

Spanish Amber Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pacifica Spanish Amber, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pacifica Spanish Amber, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Spanish Amber marki Pacifica. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Spanish Amber marki Pacifica reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Calvin Klein Obsession Night for Men Calvin Klein Truth Sensual Bedtime Fragrance Chanel Coco Mademoiselle Trussardi Trussardi Inside for men Givenchy Pi Metallic Collector Il Profvmo Osmo Scents Encens Epice Guerlain Bois d'Armenie Atelier Flou Monsieur mon Amour Boadicea the Victorious Agarwood Collection Inquisitive 10 Corso Como 10 Corso Como Montale Full Incense Le Labo Another 13