Marki » N-Q » orientalno - drzewne « Grupy

Spanish Amber Pacifica dla kobiet i mężczyzn

Spanish Amber Pacifica dla kobiet i mężczyzn

Spanish Amber Pacifica dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Spanish Amber Pacifica dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Spanish Amber Pacifica dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Spanish Amber Pacifica dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Spanish Amber Pacifica dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Spanish Amber marki Pacifica to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Spanish Amber został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są cytrusy, bergamotka i Żywica elemi; nutami serca są drzewo sandałowe i pelargonia pachnąca; nutami bazy są ambra i Żywice.

Cytrusy Bergamotka Żywica elemi

Drzewo sandałowe Pelargonia pachnąca

Ambra Żywice

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Spanish Amber by Pacifica.

Spanish Amber Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pacifica Spanish Amber, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pacifica Spanish Amber, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Spanish Amber marki Pacifica. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Spanish Amber marki Pacifica reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Serge Lutens Miel De Bois Naomi Campbell Mystery Karl Lagerfeld Lagerfeld Classic Marc Jacobs Marc Jacobs Autumn Splash Ivy Tom Ford Oud Wood Tann Rokka Aki Giorgio Armani Sensi Jewel Scents of Time Ankh Seven Skies Lalita ID Parfums Ilaya Guerlain Habit Rouge Beau Cavalier Dorin Un Air d’Arabie Musk