Marki » N-Q » orientalno - drzewne « Grupy

Spanish Amber Pacifica dla kobiet i mężczyzn

Spanish Amber Pacifica dla kobiet i mężczyzn

Spanish Amber Pacifica dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Spanish Amber Pacifica dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Spanish Amber Pacifica dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Spanish Amber Pacifica dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Spanish Amber Pacifica dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Spanish Amber marki Pacifica to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Spanish Amber został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są cytrusy, bergamotka i Żywica elemi; nutami serca są drzewo sandałowe i pelargonia pachnąca; nutami bazy są ambra i Żywice.

Cytrusy Bergamotka Żywica elemi

Drzewo sandałowe Pelargonia pachnąca

Ambra Żywice

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Spanish Amber by Pacifica.

Spanish Amber Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pacifica Spanish Amber, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pacifica Spanish Amber, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Spanish Amber marki Pacifica. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Spanish Amber marki Pacifica reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Guerlain Habit Rouge Eau de Toilette Bvlgari Black FCUK FCUK Him Escada Escada Magnetism for Men Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon CoSTUME NATIONAL Scent Avon Derek Jeter Driven Black Montale Aoud Red Flowers Dana Ambush Thierry Mugler A*Men Pure Malt Reminiscence Eau de Patchouli Red Flower Organic Perfume Guaiac