Marki » N-Q » drzewno - aromatyczne « Grupy

Sandalwood Pacifica dla kobiet i mężczyzn

Sandalwood Pacifica dla kobiet i mężczyzn

Sandalwood Pacifica dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Sandalwood Pacifica dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Sandalwood Pacifica dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Sandalwood Pacifica dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Sandalwood Pacifica dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Sandalwood Pacifica dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Sandalwood marki Pacifica to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Sandalwood został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są tangeryna, słodka pomarańcza i mandarynka; nutą serca jest drzewo sandałowe; nutą bazy jest drzewo sandałowe.

Tangeryna Słodka pomarańcza Mandarynka

Drzewo sandałowe

Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sandalwood by Pacifica.

Sandalwood Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pacifica Sandalwood, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pacifica Sandalwood, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sandalwood marki Pacifica. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sandalwood marki Pacifica reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Gant Gant Adventure Bond No 9 Great Jones Diesel Diesel Fuel For Life Cologne for Men Jasper Conran Mister Odori Iris Frapin Terre de Sarment Guepard Guepard for Man Azzaro Pure Vetiver Michael Storer Kadota Arno Sorel Shaman Silver Arno Sorel Shaman Sport Jeanne Arthes Rocky Man