Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Malibu Lemon Blossom Pacifica dla kobiet

Malibu Lemon Blossom Pacifica dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

morski
Malibu Lemon Blossom Pacifica dla kobiet Zdjęcia Malibu Lemon Blossom Pacifica dla kobiet Zdjęcia Malibu Lemon Blossom Pacifica dla kobiet Zdjęcia Malibu Lemon Blossom Pacifica dla kobiet Zdjęcia Malibu Lemon Blossom Pacifica dla kobiet Zdjęcia

Malibu Lemon Blossom marki Pacifica to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat cytryny, litsea cubeba, brugmansia, nuty ziołowe i nuty morskie.

Kwiat cytryny Litsea cubeba Brugmansia Nuty ziołowe Nuty morskie

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Malibu Lemon Blossom by Pacifica.

Malibu Lemon Blossom Recenzje Perfum

gardenia
gardenia

Jakiś czas temu podziwiałam jeden z ogródków w małym miasteczku na południu Niemiec. Rosły tam w donicach pięknie się prezentujące drzewka cytrynowe. Białe kwiatki roztaczały cudną woń. Ponieważ Niemcy prawie w ogóle nie mają ogrodzeń mogłam ukradkiem zerwać jeden z pąków, zapach zapierał dech w piersiach: intensywny, charakterny i niesamowicie kobiecy. Zachwycona podsunęłam kwiatek pod nos jakiejś stojącej obok kobiecie podziwiającej również tenże ogródek. Kobieta odsunęła się z obrzydzeniem i zawołała: schrecklich! - straszne! :D
Lemon Blossom jednak nie pachnie tak mocno jak te zerwane świeżo - dla mnie - przecudne kwiatki, jest delikatniejszy, przełamany ziołami, jakby jakimś trawskiem. Początek przypomina nawet sorbet cytrynowy, choć szybko do głosu dochodzi tytułowy bohater. Jest to jednak jego wersja złagodzona, nawet ciut jakby mydełkowata, ale w stylu retro, szarej kostki, naturalnej, takiej jakie można kupić czasem w tych prowansalskich sklepikach ( niekoniecznie w Prowansji ;D).
Trwałość tak ok. 2, 3 godzin. Lubię tę kompozycję, jest inna niż wszystkie, strasznie ją oszczędzam bo jest właściwie nieosiągalna a ja mam już tak mało tego kwiecia w butelce. No chyba, że kupię sobie takie doniczkowe drzewka cytrynowe, ale teściowa, znawczyni ogrodowej sztuki, zdradziła mi, że ciężkie w uprawie...
Ja polecam szczególnie na lato i to bardzo, ale pamiętać należy, ten zapach może być dla niektórych: "schrecklich" ;D

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pacifica Malibu Lemon Blossom, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pacifica Malibu Lemon Blossom, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Malibu Lemon Blossom marki Pacifica. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Malibu Lemon Blossom marki Pacifica reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jacomo Paradox Bourjois Soir de Paris (Evening in Paris) Juicy Couture Eau de Couture Biotherm Eau Vitaminee Memo Jannat Mary Kay Simply Cotton Calvin Klein Euphoria Spring Temptation Strange Invisible Perfumes Urban Lily Caron Farnesiana Gloria Vanderbilt Glorious Prada Infusion de Tubereuse Adrien Arpel Adri Essence