Marki » N-Q » orientalno - waniliowe « Grupy

Mam: 1

kokosowy
tropikalny
mleczny

Indian Coconut Nectar marki Pacifica to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Indian Coconut Nectar został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria, wanilia i kokos.

Wetyweria Wanilia Kokos

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Indian Coconut Nectar by Pacifica.

Indian Coconut Nectar Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pacifica Indian Coconut Nectar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pacifica Indian Coconut Nectar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Indian Coconut Nectar marki Pacifica. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Indian Coconut Nectar marki Pacifica reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Davidoff Good Life Thierry Mugler Innocent Secret Comptoir Sud Pacifique Vanille Passion M. Micallef Note Vanillee Bath and Body Works Vanilla Noir Thierry Mugler Angel Liqueur de Parfum Tonatto Profumi Dama Demeter Fragrance Chocolate Chip Cookie Sage Machado Onyx & Peridot Demeter Fragrance Gingerbread Smell Bent Helen Carnate