Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

French Lilac Pacifica dla kobiet

French Lilac Pacifica dla kobiet

lekko korzenny
French Lilac Pacifica dla kobiet Zdjęcia

French Lilac marki Pacifica to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak bez, płatki magnolii, heliotrop, ylang-ylang, hiacynt i nektarynka.

Bez Płatki magnolii Heliotrop Ylang-ylang Hiacynt Nektarynka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about French Lilac by Pacifica.

French Lilac Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pacifica French Lilac, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pacifica French Lilac, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum French Lilac marki Pacifica. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu French Lilac marki Pacifica reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Pleasures Intense Victoria`s Secret Very Sexy Hot Torand Beverly Hills 90210 L`Erbolario Fioriscuri Philosophy Baby Grace Stella McCartney Stella Sheer 2009 Morgane le Fay Pink DSH Perfumes Dirty Rose Ted Baker XO Extraordinary Sanrio Hello Kitty Diamond Edition Revlon Love Her Madly Saffron James Ipo