Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Egyptian Bergamot Rose Pacifica dla kobiet

Egyptian Bergamot Rose Pacifica dla kobiet

Egyptian Bergamot Rose Pacifica dla kobiet Zdjęcia Egyptian Bergamot Rose Pacifica dla kobiet Zdjęcia Egyptian Bergamot Rose Pacifica dla kobiet Zdjęcia Egyptian Bergamot Rose Pacifica dla kobiet Zdjęcia Egyptian Bergamot Rose Pacifica dla kobiet Zdjęcia Egyptian Bergamot Rose Pacifica dla kobiet Zdjęcia Egyptian Bergamot Rose Pacifica dla kobiet Zdjęcia Egyptian Bergamot Rose Pacifica dla kobiet Zdjęcia

Egyptian Bergamot Rose marki Pacifica to kwiatowe perfumy dla kobiet. Egyptian Bergamot Rose został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są pomarańcza i bergamotka; nutą serca jest róża; nutą bazy jest ambra.

Pomarańcza Bergamotka

Róża

Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Egyptian Bergamot Rose by Pacifica.

Egyptian Bergamot Rose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pacifica Egyptian Bergamot Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pacifica Egyptian Bergamot Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Egyptian Bergamot Rose marki Pacifica. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Egyptian Bergamot Rose marki Pacifica reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Eden Annick Goutal Passion Bill Blass Bill Blass for Women Nina Ricci L'Air du Temps Colombes Couleur Trance Essence Pink Kat Oilily Flowers Cacharel Anais Anais Flower Edition Estée Lauder Pure White Linen Pink Coral Nina Ricci Capricci Czech & Speake Rose Mariah Carey Forever Parfums DelRae Coup de Foudre