Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

California Star Jasmine Pacifica dla kobiet

California Star Jasmine Pacifica dla kobiet

morski
California Star Jasmine Pacifica dla kobiet Zdjęcia California Star Jasmine Pacifica dla kobiet Zdjęcia

California Star Jasmine marki Pacifica to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Brook Harvey-Taylor. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, pomarańcza i drewno z morza.

Jaśmin Pomarańcza Drewno z morza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about California Star Jasmine by Pacifica.

Wild Jasmine

California Star Jasmine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pacifica California Star Jasmine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pacifica California Star Jasmine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum California Star Jasmine marki Pacifica. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu California Star Jasmine marki Pacifica reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Princesse Marina De Bourbon Rose Bourbon Avon U by Ungaro for Her Nutrimetics Ooh La La The Body Shop Tea Rose Perfume Oil Fragonard Rose de Mai Natura Amor America Paramela Nina Ricci Love by Nina Ramon Molvizar Goldskin Jean Charles Brosseau Fleurs d`Ombre Ombre Bleue O Boticario Royalty Donna Karan Iris Gabriela Sabatini Magnetic