Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

California Star Jasmine Pacifica dla kobiet

California Star Jasmine Pacifica dla kobiet

morski
California Star Jasmine Pacifica dla kobiet Zdjęcia California Star Jasmine Pacifica dla kobiet Zdjęcia

California Star Jasmine marki Pacifica to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Brook Harvey-Taylor. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, pomarańcza i drewno z morza.

Jaśmin Pomarańcza Drewno z morza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about California Star Jasmine by Pacifica.

Wild Jasmine

California Star Jasmine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pacifica California Star Jasmine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pacifica California Star Jasmine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum California Star Jasmine marki Pacifica. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu California Star Jasmine marki Pacifica reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Roberto Verino VV Rose Accord Parfait Rose & Neroli Yves Rocher Orchidee Jardin de France Oeillet Kate Moss Kate Summer Time Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Bloom Chloe Chloe Eau de Toilette The Body Shop White Gardenia Yosh Winter Rose Donna Karan Pure DKNY John Galliano John Galliano Eau de Toilette TerraNova Tuberose