Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Pentecost PK Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Pentecost PK Perfumes dla kobiet i mężczyzn

dymny

Pentecost marki PK Perfumes to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Pentecost został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Paul Kiler. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty kwiatowe, nuty zielone, róża i olibanum.

Nuty kwiatowe Nuty zielone Róża Olibanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pentecost by PK Perfumes.

Pentecost Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum PK Perfumes Pentecost, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu PK Perfumes Pentecost, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pentecost marki PK Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pentecost marki PK Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bvlgari Rose Essentielle L`Artisan Parfumeur Fleur D'Oranger Laura Mercier Eau de Lune Hugo Boss Femme L`Eau Fraiche The Body Shop White Gardenia Max Azria Within Lili Bermuda Oleander Byredo La Tulipe Elizabeth Taylor Violet Eyes Chantecaille Petalia Jean Patou Divine Folie Scaasi Scaasi