Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Pentecost PK Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Pentecost PK Perfumes dla kobiet i mężczyzn

dymny

Pentecost marki PK Perfumes to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Pentecost został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Paul Kiler. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża, olibanum, liść brzozy, zielone liście, jaśmin, tuberoza, liść czarnej porzeczki, mirra, drzewo sandałowe i ambra.

Róża Olibanum Liść brzozy Zielone liście Jaśmin Tuberoza Liść czarnej porzeczki Mirra Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pentecost by PK Perfumes.

Pentecost Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum PK Perfumes Pentecost, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu PK Perfumes Pentecost, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pentecost marki PK Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pentecost marki PK Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bill Blass The Fragrance from Bill Blass Yves Saint Laurent Paris Pont des Amours I Profumi di Firenze I Fiori del Cielo Michel Klein Un Air de Comedie Oilily Flowers Issey Miyake L`Eau d`Issey Une Goutte de Nuage Perfumer`s Workshop Samba Red Woman Perfumer`s Workshop Samba Star Boadicea the Victorious The Exclusives Mystical Caron Violette Precieuse Les Fleurs De Bach Presence(s) de Bach Lush Orange Blossom