Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Pentecost PK Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Pentecost PK Perfumes dla kobiet i mężczyzn

dymny

Pentecost marki PK Perfumes to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Pentecost został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Paul Kiler. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty kwiatowe, nuty zielone, róża i olibanum.

Nuty kwiatowe Nuty zielone Róża Olibanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pentecost by PK Perfumes.

Pentecost Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum PK Perfumes Pentecost, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu PK Perfumes Pentecost, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pentecost marki PK Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pentecost marki PK Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elizabeth Taylor Black Pearls Oriflame Freya Gai Mattiolo That`s Amore! Tattoo Lei The Body Shop Tea Rose Perfume Oil Aubusson Aubusson Flore Christian Dior J`adore L`eau Cologne Florale Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Light Ramon Molvizar Goldskin Victoria`s Secret Lace Orange Flower Nicolai Parfumeur Createur Odalisque Givenchy Harvest 2009 Very Irresistible Rose Centifolia Revlon Love Her Madly