Marki » N-Q » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Oxbow for Men Oxbow dla mężczyzn

Oxbow for Men Oxbow dla mężczyzn

ziołowy
Oxbow for Men Oxbow dla mężczyzn Zdjęcia Oxbow for Men Oxbow dla mężczyzn Zdjęcia Oxbow for Men Oxbow dla mężczyzn Zdjęcia Oxbow for Men Oxbow dla mężczyzn Zdjęcia

Oxbow for Men marki Oxbow to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Oxbow for Men został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są cytryna amalfi, lawenda, estragon i pomarańcza; nutami serca są petitgrain, geranium i gałka muszkatołowa; nutami bazy są mech dębowy, wetyweria, paczula i piżmo.

Cytryna Amalfi Lawenda Estragon Pomarańcza

Petitgrain Geranium Gałka muszkatołowa

Mech dębowy Wetyweria Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oxbow for Men by Oxbow.

Oxbow for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oxbow Oxbow for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oxbow Oxbow for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oxbow for Men marki Oxbow. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oxbow for Men marki Oxbow reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Carrera Carrera Emotion Carolina Herrera 212 Men on Ice 2004 Issey Miyake L'Eau d'Issey Summer 2007 Homme Estée Lauder Pleasures Exotic 2007 Carolina Herrera 212 Men Splash 2008 Maurer & Wirtz 4711 Original Eau de Cologne Bogner Bogner Man Classic Summer Edition Guerlain Eau de Cologne du 68 Frederic Malle Bigarade concentree Fragonard Riviera Riviera Kristel Saint Martin KSM Fragonard Cologne Grand Luxe