Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Oxbow Essence de Surf Woman Oxbow dla kobiet

Oxbow Essence de Surf Woman Oxbow dla kobiet

Oxbow Essence de Surf Woman Oxbow dla kobiet Zdjęcia Oxbow Essence de Surf Woman Oxbow dla kobiet Zdjęcia Oxbow Essence de Surf Woman Oxbow dla kobiet Zdjęcia Oxbow Essence de Surf Woman Oxbow dla kobiet Zdjęcia

Oxbow Essence de Surf Woman marki Oxbow to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Oxbow Essence de Surf Woman został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Philippe Romano. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, gorzka pomarańcza, grejpfrut, arbuz, woda morska, cedr, ostrokrzew, fiołek, jaśmin, malina, paczula, zamsz i piżmo.

Bergamotka Gorzka pomarańcza Grejpfrut Arbuz Woda morska Cedr Ostrokrzew Fiołek Jaśmin Malina Paczula Zamsz Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oxbow Essence de Surf Woman by Oxbow.

Oxbow Essence de Surf Woman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oxbow Oxbow Essence de Surf Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oxbow Oxbow Essence de Surf Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oxbow Essence de Surf Woman marki Oxbow. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oxbow Essence de Surf Woman marki Oxbow reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Lacroix Bazar Summer Fragrance New Cartier Delices de Cartier Eau Fruitee L`Artisan Parfumeur Ananas Fizz Versace Versus Time For Pleasure Bath and Body Works Irresistible Apple Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Gold Edition Romea D`Ameor The Princess of Venice Fresh Sake Andy Warhol Marilyn Rouge Melange Perfume Orange Box Perfumes - No. 9 Celine Dion Pure Brilliance Bourjois Clin d'Oeil Porte Bonheur