Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Oxbow Essence de Surf Woman Oxbow dla kobiet

Oxbow Essence de Surf Woman Oxbow dla kobiet

Oxbow Essence de Surf Woman Oxbow dla kobiet Zdjęcia Oxbow Essence de Surf Woman Oxbow dla kobiet Zdjęcia Oxbow Essence de Surf Woman Oxbow dla kobiet Zdjęcia Oxbow Essence de Surf Woman Oxbow dla kobiet Zdjęcia

Oxbow Essence de Surf Woman marki Oxbow to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Oxbow Essence de Surf Woman został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Philippe Romano. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, gorzka pomarańcza, grejpfrut, arbuz, woda morska, cedr, ostrokrzew, fiołek, jaśmin, malina, paczula, zamsz i piżmo.

Bergamotka Gorzka pomarańcza Grejpfrut Arbuz Woda morska Cedr Ostrokrzew Fiołek Jaśmin Malina Paczula Zamsz Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oxbow Essence de Surf Woman by Oxbow.

Oxbow Essence de Surf Woman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oxbow Oxbow Essence de Surf Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oxbow Oxbow Essence de Surf Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oxbow Essence de Surf Woman marki Oxbow. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oxbow Essence de Surf Woman marki Oxbow reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera 212 on Ice 2006 Mexx Mexx Amsterdam Spring Edition Woman Donna Karan DKNY Summer Victoria`s Secret Isle of Pink Shimmering Fragrance Mist Donna Karan DKNY Be Delicious Kisses Ineke Chemical Bonding Aftelier Cassis Victoria`s Secret Very Sexy Now The Beauty of Brazil Biotherm Eau de Paradis Esme Rene Perfetto Paris Hilton Passport Paris Princesse Marina De Bourbon Dynastie Mademoiselle