Marki » N-Q » aromatyczno - owocowe « Grupy

Hawaiian Fantasy for Men Oxbow dla mężczyzn

Hawaiian Fantasy for Men Oxbow dla mężczyzn

piaskowy
Hawaiian Fantasy for Men Oxbow dla mężczyzn Zdjęcia Hawaiian Fantasy for Men Oxbow dla mężczyzn Zdjęcia

Hawaiian Fantasy for Men marki Oxbow to aromatyczno - owocowe perfumy dla mężczyzn. Hawaiian Fantasy for Men został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są lima, bergamotka i grejpfrut; nutami serca są zielona herbata, kardamon i piasek; nutami bazy są cedr, białe piżmo i kasztan w lukrze.

Lima Bergamotka Grejpfrut

Zielona herbata Kardamon Piasek

Cedr Białe piżmo Kasztan w lukrze

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hawaiian Fantasy for Men by Oxbow.

Hawaiian Fantasy for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oxbow Hawaiian Fantasy for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oxbow Hawaiian Fantasy for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hawaiian Fantasy for Men marki Oxbow. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hawaiian Fantasy for Men marki Oxbow reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Boucheron Boucheron Eau Legere 2006 Benetton Energy Man Comme des Garcons Comme des Garcons Series 8 Guerrilla: Guerrilla 2 Monotheme Fine Fragrances Venezia Macchia Mediterranea Calvin Klein CK One Collector Bottle 2008 Mango MNG Your Jeans Six Scents Six Scents Series Two 6 Toga: Whiskey Caramelise L`Erbolario Legni Fruttati Susanne Lang Sula Champagne Sugar Sage Machado Amber & Carnelian Mirato Malizia Bon Bons Pesca Pop Jessica Simpson Dessert Treats Hula Girl