Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Hawaiian Fantasy Oxbow dla kobiet

Hawaiian Fantasy Oxbow dla kobiet

wodny
ozonowy
Hawaiian Fantasy Oxbow dla kobiet Zdjęcia Hawaiian Fantasy Oxbow dla kobiet Zdjęcia Hawaiian Fantasy Oxbow dla kobiet Zdjęcia

Hawaiian Fantasy marki Oxbow to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Hawaiian Fantasy został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są bergamotka, melon, biała brzoskwinia i woda morska; nutami serca są frezja, gardenia tahitańska i lotos; nutami bazy są cedr, malina i piżmo.

Bergamotka Melon Biała brzoskwinia Woda morska

Frezja Gardenia tahitańska Lotos

Cedr Malina Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hawaiian Fantasy by Oxbow.

Hawaiian Fantasy Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oxbow Hawaiian Fantasy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oxbow Hawaiian Fantasy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hawaiian Fantasy marki Oxbow. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hawaiian Fantasy marki Oxbow reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Classique l’Eau d’Eté 2007 Bruno Banani Bruno Banani Woman Lancome Tropiques Nanette Lepore Nanette Lepore Avon Pur Blanca Blush Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Kabuki The Body Shop White Musk White Hot Summer Corine de Farme Ternata s.Oliver Superior MOR Cherry Blossom Laila Bagge You Rock Lucy B Royal Peony Rose and Mandarin Musk