Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Mam: 1 Miałem: 1

mleczny
żółtych kwiatów
aldehydowy
Unique Woman Otto Kern dla kobiet Zdjęcia Unique Woman Otto Kern dla kobiet Zdjęcia Unique Woman Otto Kern dla kobiet Zdjęcia Unique Woman Otto Kern dla kobiet Zdjęcia

Unique Woman marki Otto Kern to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Unique Woman został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są bergamotka, różowy pieprz i aldehydy; nutami serca są ylang-ylang, frezja i mleko; nutami bazy są piżmo, drzewo kaszmirowe i drzewo sandałowe.

Bergamotka Różowy pieprz Aldehydy

Ylang-ylang Frezja Mleko

Piżmo Drzewo kaszmirowe Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Unique Woman by Otto Kern.

Unique Woman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Otto Kern Unique Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Otto Kern Unique Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Unique Woman marki Otto Kern. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Unique Woman marki Otto Kern reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Chopard Infiniment L`Artisan Parfumeur L’Ete en Douce Alexander McQueen My Queen Light Mist Bill Blass Couture 3 Lulu Castagnette Lulu Lacoste Femme de Lacoste Kiehl`s Original Musk Cacharel Scarlett Succes de Paris Fujiyama Cliff Richard Dream Maker Ava Luxe Nude Musk Bond No 9 Washington Square