Marki » N-Q » drzewno - przyprawowe « Grupy

Unique Man Otto Kern dla mężczyzn

Unique Man Otto Kern dla mężczyzn

Miałem: 2

Unique Man Otto Kern dla mężczyzn Zdjęcia Unique Man Otto Kern dla mężczyzn Zdjęcia Unique Man Otto Kern dla mężczyzn Zdjęcia

Unique Man marki Otto Kern to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Unique Man został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są gałka muszkatołowa, kardamon i mandarynka; nutami serca są irys, fiołek i bazylia; nutami bazy są wetyweria, drzewo sandałowe i mech dębowy.

Gałka muszkatołowa Kardamon Mandarynka

Irys Fiołek Bazylia

Wetyweria Drzewo sandałowe mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Unique Man by Otto Kern.

Unique Man Recenzje Perfum

Unique Man by Otto Kern 1.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Otto Kern Unique Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Otto Kern Unique Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Unique Man marki Otto Kern. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Unique Man marki Otto Kern reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Versace Versace Man Salvatore Ferragamo Subtil Pour Homme Mustang Mustang Montale Wood and Spices Mona di Orio Amyitis Guerlain Vetiver Sport Truefitt & Hill Trafalgar CB I Hate Perfume Patchouli Empire Profumi di Pantelleria Dammuso Pierre Balmain Carbone de Balmain Alfred Dunhill Dunhill for Men Intelligent Nutrients Restore