Marki » N-Q » drzewno - przyprawowe « Grupy

Unique Man Otto Kern dla mężczyzn

Unique Man Otto Kern dla mężczyzn

Miałem: 2

Unique Man Otto Kern dla mężczyzn Zdjęcia Unique Man Otto Kern dla mężczyzn Zdjęcia Unique Man Otto Kern dla mężczyzn Zdjęcia

Unique Man marki Otto Kern to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Unique Man został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są gałka muszkatołowa, kardamon i mandarynka; nutami serca są irys, fiołek i bazylia; nutami bazy są wetyweria, drzewo sandałowe i mech dębowy.

Gałka muszkatołowa Kardamon Mandarynka

Irys Fiołek Bazylia

Wetyweria Drzewo sandałowe Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Unique Man by Otto Kern.

Unique Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Otto Kern Unique Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Otto Kern Unique Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Unique Man marki Otto Kern. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Unique Man marki Otto Kern reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Tommy Hilfiger True Star Men Rochas Rochas Man Dolce&Gabbana The One for Men Comptoir Sud Pacifique L'Eau du Gouverneur Antonio Banderas Spirit Night Fever for Men Coty Stetson Black Olivier Durbano Amethyst Replay Replay Intense for Him Diptyque Vinaigre de Toilette Gianni Campagna Bespoke Alfred Dunhill Dunhill for Men Zara Il Homme