Marki » N-Q » « Grupy

Spring Edition Woman Otto Kern dla kobiet

Spring Edition Woman Otto Kern dla kobiet

tropikalny

Spring Edition Woman marki Otto Kern to perfumy dla kobiet. Spring Edition Woman został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, ambra, piżmo, brzoskwinia, grejpfrut i mango.

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Brzoskwinia Grejpfrut Mango

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Spring Edition Woman by Otto Kern.

Spring Edition Woman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Otto Kern Spring Edition Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Otto Kern Spring Edition Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Spring Edition Woman marki Otto Kern. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Spring Edition Woman marki Otto Kern reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Profumum Roma Antico Caruso Rochas Eau de Rochas Homme Jardin de France Extravieille Parfum d`Empire Eau de Gloire Van Gils VG V Profumi del Forte Marconi 3 Profumi del Forte Forte + Forte DSH Perfumes Fire Opal (Orange 2; Natural) Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Homage a Gabrielle Rothenstein Deja Vu David & Venus Thierry Mugler Womanity Sorelle Fontana If Jeans for Women