Marki » N-Q » « Grupy

Spring Edition Woman Otto Kern dla kobiet

Spring Edition Woman Otto Kern dla kobiet

tropikalny

Spring Edition Woman marki Otto Kern to perfumy dla kobiet. Spring Edition Woman został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, ambra, piżmo, brzoskwinia, grejpfrut i mango.

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Brzoskwinia Grejpfrut Mango

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Spring Edition Woman by Otto Kern.

Spring Edition Woman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Otto Kern Spring Edition Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Otto Kern Spring Edition Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Spring Edition Woman marki Otto Kern. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Spring Edition Woman marki Otto Kern reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
The Body Shop White Musk Intrigue Shakira Amuleto Six Scents Six Scents 6 Preen: Teen Spirit Parfum d`Empire Eau de Gloire Rosario Flores Siento Rosario Flores Almas Davidoff Cool Water Man Cool Summer Kenzo L'Eau par Kenzo Eau Indigo pour Femme Dorissima Goldmund Princesse Marina De Bourbon Rouge Royal For Men CB I Hate Perfume Winter 1972 Novae Plus Lady Pink